Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pozitívat mutatott a teszt,...

Pozitívat mutatott a teszt, és nőgyógyászt keresek, tudnátok valakit ajánlani Nyíregyházán? Milyen áron vannak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elég sokat nyomoztam orvosválasztás téren, végül Dr Orosz Lászlóhoz mentem. Profi, a gépe is profi. Felemás véleményeket olvastam róla, azt mondják tb alapon elég bunkó, pénzért nagyon kedves volt. Szülésre önhibáján kívül nem ért be. De nem olcsó. 15 ezer a terhesgondozás, a 2 genetikai UH 20-20 ezer forint, azt is a rendelőjében csinálja.


1. gyerekem meg Dr Angyal Gézánál szültem, vele se volt bajom csak nagyon éreztem, hogy sürget, siet, a rendelő állandóan zsúfolva volt. Oké érthető, nem is cseréltem le, csak azért abban a rendelőben is elkérnek 12 ezret, akkor már fordítsanak is időt egy kismamára. (Orosznál ezzel soha nem volt gond, ott is volt mikor kellett várni, de ott soha nem éreztem, hogy sietni kellene)

2018. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Dr. Pap Káolyhoz járok, az elsőt is nála szültem. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem sürget, alapos, nem tenyérbemászó, minden kérdésemre maximális kielégítő válszt kapok, magánrendelésén csak akkor az egyszer fordult elő, hogy csúszás volt mikor egy kismamájánál szülés volt, ami persze érthető. A kórházban csak úgy hívtak, hogy a főnök kismamája, mindenki hihetetlenül kedves volt emiatt.
2018. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr.Petróczy Ottó,a Dózsa delikátesz mellett rendel. Én 18 éves korom óta hozzá járok.Szültünk együtt már háromszor,minden alkalommal meg voltam elégedve vele. Utánna minden nap bejött hozzám és a babára is rákérdezett a csecsemősöknél.
2018. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Dr.Felföldi Róberten gondolkodom, de hátha itt jobb tanácsot kapok. :-)
2018. jún. 5. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szó szerint meg tudom ismételni a kettes kommentet. :) első gyermekem nem nála született, komplikáció volt, így a másodikkal nagyon be voltam f*osva addig, amíg el nem kezdtem hozzá járni. Megnyugtató személyiség és nagyon profi. És tényleg a főnök kismamája leszel.
2018. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Utánanéztem és Dr. Pap Károlyra esett a választás. :)
2018. jún. 6. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó döntés :) boldog babavárást!
2018. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!