Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnői szolgálat kinek és...

Védőnői szolgálat kinek és hogyan?

Figyelt kérdés
Ha albérletben lakunk és nem is vagyunk bejelentve ide, akkor védőnői vizsgálatokra és beszélgetésekre az állandó bejelentett címemhez tartozó szolgálathoz kell menjünk vagy lehetőségünk van magunk megválasztani azt?

#védőnői szolgálat #lakhely szerint
2018. jún. 11. 08:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy voltam! A tartózkodási és állandó lakcímem is más volt, mint ahol éltünk! Felhívtam a körzetes védőnőt ilyenkor mi a teendő! Azt volt az első kérdése hova visszük haza a babát,mert ha ebbe a lakásba akkor ki kell tölteni egy elismerő nyilatkozatot, hogy ott lakunk és akkor nyugodtan járhatok hozzá is! Mi csak a szülés előtt 1 hónappal tudtunk bejelentkezni!
2018. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez a nyilatkozat pontosan mi? Mármint elég ha én nyilatkozom meg a párom vagy alá kell irtani a főbérlővel is?
2018. jún. 11. 14:25
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak neked kell kitölteni egy papirt, az adataiddal és a lakcímmel ahol életvitelszerűen laksz! Sem a párodnak, sem a főbérlőnek nem kell!
2018. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Melyik kerületben laksz?
2018. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
16.
2018. jún. 11. 19:45
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem az állandó lakcímem alig 3 km-re van a jelenlegi címemtől.

A babát az állandőra fogjuk vinni, csak felújítás alatt van.

Lakcímkartyán az állandó szerepel.


Cím alapján, ahova tartozunk ott szőba sem álltak velünk.

Majd ha ott lakunk, akkor.

Úgyhogy jártam a tartőzkodásira( nem bejelentett!)

A héten költözünk, így mt voltam előszőr az állandó lakcím szerintiben..



Ki kell menniük megnézni, hogy hova viszed a babát... Namost Kecskemétre nem fogod vinni, a kecskeméti védőnő nem fog kimenni a pesti címre..

Az ottani körzetbe kell járni, ahol tartózkodsz, ha be vagy jelentve, ha nem.

Érdemes a protokollt megkérdezni telefonon.

Határozottan elmondani, hogy nincs lehetőséged átjelentkezni, de Kecskemétre nem megy baba..

Ezt a kálváriát az elmúlt 8 hónapban végigjártam.

2018. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#14 vagyok! Én is ott laktam két hónappal ezelőttig! Neten keresd meg a telefonszámot, hívd fel valamelyik szolgálatot,ott megmondják kihez tartozol és adnak tel számot is! Aztán már csak időpontért kell hívni az adott védőnőt! Amikor találkoztok akkor szólsz mi a helyzet!
2018. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!