Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt valaki mostanábam a...

Volt valaki mostanábam a Kecskeméti kórházban ultrahangon?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne róla. 12.Heti ultrahang lenne.Az a baj, hogy 1 héttel későbbre kaptam időpontot sajnos, így is megcsinálják? Hüvelyi lesz vagy hasi? Mennyire lehet jól látni a babát?

2018. júl. 18. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én Kecskeméten voltam.

Nem tudom baj -e ,de én úgy tudom fontos ,hogy a 12 -dik héten legyen, az orvosom pl. direkt kiszámolta mikorra kérjek időpontot.

Az biztos,hogy hüvelyi ultrahang a 12 hetes . Három kötelező ultrahang van a kórházba a másik kettő már hasi lesz.

A babából semmit se látsz,mert nem feléd van a monitor nagyon futószalagszerűen megy,apuka se mehet be. Pár perc alatt megcsinálják, kapsz egy papírt az eredményekkel,nekem még annyit se mondtak ,hogy minden rendben van -e én kérdeztem rá, mire annyit válaszoltak ha baj lenne mondták volna. Te még öltözöl vissza(egy kis vetkőző van) mikor hívják be a következőt, szóval kapkodni is kell. Utána rögtön a 12 heti vérvételre és Down-szűrésre is küldenek kötelezően.

2018. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh...remélem nem lesz baj. Így volt csak szabad időpont, mert előtte mas dokinál voltam és máshogy mérte a babámat, így kisebb terhességi kort adott meg. A magán doki meg pontosított és kiderült hogy 1 hónappal nagyobb a baba mint előtte. Így sűrgősen időpontot kellett kérni. Sajnos csak így volt szabad orvos.
2018. júl. 18. 16:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked is csak pár adatot néztek?
2018. júl. 28. 15:57
 4/5 gemini80 válasza:

Szia,

Én 2. trimeszteri UH-n voltam a kórházban, és egy az egyben igaz, amit előttem írtak. Nem látod a monitort, nincs veled szemben kontroll monitor, és amikor utólag, már visszaöltözve rákérdeztem, lehetett-e látni, hogy kisfiú vagy kislány, a szonográfus rám nézett, és flegmán odadobta, hogy: "Ja? Kisfiú." Én kérek elnézést, hogy érdekelt....

És igen, behívják a nyakadra a következő kismamát, már nálam is ott álldogált, mire felöltöztem. Az egész vizsgálat jó, ha megvan 3 perc, úgyhogy nem tudom, hogy bírnak összeszedni 40-50 perc csúszásokat.

Az időpont miatt ne aggódj, ha ezekbe a dátumokba beleférsz: 11. hét 1. napja és 13. hét 6. napja. :)

2018. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már túl vagyok rajta egy hete pont.

Csak arra lettem volna kíváncsi, mostmár, hogy mindenkinek csak 4 adatot néznek?

2018. aug. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!