Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5+3 naposan voltam ma ultrahan...

5+3 naposan voltam ma ultrahangon, es nem lattunk szivpulzalast, illetve nem volt konturos, amit a petezsakban lattunk. Azt mondta az ott inkabb szovettormelek. A petezsak merete megfelelo. Szerintetek van meg esely, h jovo heten mast latunk majd?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint nem tul remenykelto a dolog. Bar az ultrahang keszuleke nagyon regi volt es rossz felbontasu, a doki viszont tapasztalt...

Remenykedjek meg szerintetek?



2018. aug. 3. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Az nem fog segíteni ha leírja valaki hogy NÁLA mi volt. Mert az más eset volt, más szervezet, más tapasztalat. Hamis reményeket gyűjteni butaság, magadat vered át.

Ugyanakkor ha mégis minden oké, akkor meg az a felesleges válasz hogy valakinek nem volt baba ugyanezekkel az adatokkal. Szóval szerintem ez rossz dolog amit csinálsz, hogy a saját egyéni és egyedi esetedet akarod előrevetíteni, kistatisztikázni mások egyéni és egyedi eseteiből.

2018. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nem kontúros dolgot nem értem, rossz minőségű géppel hogy lehet látni. Én kétszer is úgy jártam, túl hamar mentem 5+3 naposan nem biztos hogy a szívműködést már látni, mindkétszer mentem 10 nap múlvaújra és addigra már ott volt.

De ez a mi esetünk.A harmadik terhességnél már nem idegesítettem magam, csak 7 hetesen mentem először

2018. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat.

Igen, nagyon meglepodtem az ultrahang keszuleken, hogy ilyet meg hasznalnak 2018-ban. A doki viszont nem nagyon bizonytalanodott el abban, hogy ez sajnos egy nem elo terhesseg. Viszont mindenhol azt olvasom, ilyen koran ezt nem lehetne igy kijelenteni... 30 ev tapasztalat van a hata mogott, nem tudom mire gondoljak...

2018. aug. 3. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk most egy elég jó kis promo gép van, aminek tényleg jó a felbontása, de azért 5+5 nap előtt nem nagyon látunk a petezsákon meg a szikhólyagon kívül semmit, és még akkor is marhára pici. Jellemzően 6 hét felett látszik normálisan.
2018. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom Neked is a valaszt.

Nem tudom miert kell igy megremiteni az ember lanyat... (meg soha nem lattam ilyen ultrahang keszuleket, annyira regi)

Akkor azt mondod, amit a doki a monitoron szovettormeleknek latott meg siman lehet baba?

2018. aug. 3. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rossz a gép, mint mondod, akkor nem értem, hogy a petezsákon kívül hogy láthatott bármit is 5+3 hetesen.
2018. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Húúú ne haragudj,de ez a szó olyan borzasztó hogy szövettörmelék,még sose hallottam.
2018. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A doki nem megrémít, csak közli a reális helyzetet.

Egyébként ha tényleg baba, akkor nem kell feltétlenül már szív hangnak lenni. Az enyémnek sem volt, majd 6 hetesen. Minket mondjunk három hétre rá hívott kontrollra, hogy biztos legyen mit látunk és hallunk. Sajnos 8 hetesen vetéltem - biztosan baba volt, és a két időszak között biztos volt szív hangja... sosem hallhattam.

2018. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szivhang eleve csak legkorábban a 6. héten van. Jó, h nem volt szívcső pulzalas ilyen korán.

Nekem 5 hetesen csak szikholyag kezdemeny volt, 6 hetesen már pulzalas.

Ha ilyen régi a gépe akkor nem láthatott benne semmit igazából. Ebből még bőven lehet baba! Keress mások orvost!

2018. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, jovo heten 7hetes1 naposan megyek majd ujra, egy masik orvoshoz, akiknek nem kokorszaki gepe van.Eddig se verezgetes, se gorcs nem volt. Kozben a mellbimbofajdalom melle viszont tarsult hanyinger es puffadas :)

Bizni tudok csak, tobbet nem tehetek.

2018. aug. 8. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!