Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debreceni Klinikára apuka...

Debreceni Klinikára apuka bejöhet a 12 hetes ultrahangra? Ez már hasi, ugye?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak de nekem mind2 genetikai uh a Klinikán volt és nekem be se kapcsolták a monitort nemhogy apukának mutattak volna bármit. (Orvos fele gordult a monitor 2 perc alatt megnézett mindent én semmit nem láttam)


Ha azt szeretnéd h "megmutassanak" dolgokat szerintem magánba érdemes menni.

2018. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az első mondja.
2018. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ó de kár :-( Akkor felesleges szegénynek szabit kivennie.

Annyira várta már. Sajnos még nincs orvosom, mert lombikos vagyok, és még csak most búcsúztunk az intézettől. Akit meg szeretnék, szabadságon van és elérhetetlen.

Olyan sokan vannak mindig, hogy nincs idő mutogatni? Futószalagon megy?

2018. aug. 9. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak (vigyél könyvet/vizet...büfé az van finom a szendvics)...én a legutóbb 4 órát vártam (pedig reggel 7 kor már ott voltam h korai sorszámot kapjak) mert a genetikai uh-ot csak spec végzettségű orvos csinálhatja. (emiatt persze utánam érkezőket is hamarabb sorra kerültek) :S


Ilyen szempontból meg is értem őket, hogy sietnek mert tényleg annyian vannak, hogy ha megállnának az anyukáknak "mutogatni" akkor sosem végeznének. Szomorú dolog, de én úgy fogtam fel, hogy a lényeg úgyis az, hogy az egészségügyi dolgok rendben legyenek a picivel, azt meg egy szakember 1-2 perc alatt is látja.


A többi ultrahangot én fogadott magándokinál csináltattam, ő minden alkalommal mutatta nekem a dolgokat (és 12 hét után párom is ott volt) és kaptunk uh. képet is. (azt se a klinikán se a Kenézyben nem adnak) Ezért írtam, hogy ilyen kéréssel lehet ott hamarabb foglalkoznak. (vagy ugye ott a 4D ultrahang)


A másik, ha tudni szeretnéd a baba nemét (hogy látják e) kérdezz rá, mert maguktól nem mondják. (és ha te nem kéred akkor fel se hozhatja, hogy érdekel e...ugyanis van olyan anyuka aki nem akarja tudni) Én azt hittem majd megkérdezik érdekel e és csendben vártam, aztán mire felocsúdtam vége is volt a vizsgálatnak...(pedig 16.héten már lett volna esély h lássák így várni kellett még)


Nem a kedved akartam elrontani, tényleg sajnálom, csak gondoltam jobb ha nem ott ér nagy csalódásként. :S Sok sikert nektek!

2018. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat! Így már tudom mire számítsak akkor. Így készülök majd.
2018. aug. 10. 11:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam megosztom veletek, hogy igazatok volt.

Egy óra várakozás még nem is volt a világ vége, de ahogy elkezdték a vizsgálatokat, ment gyorsan. 2 perc alatt megvizsgáltak, persze a tv a falon be se volt kapcsolva, hogy apuka is láthasson valamit. Hol a telefont pöttyködte az orvos, hol a hasamat nyomkodta. Ahogy végzett már szaladt is el.

Én megértem, hogy biztos sürgős mehetnéke volt, de azért rám is koncentrálhatott volna picit. Úgy megnyomkodott az uh fejjel, hogy egész nap görcsöltem utána. Kellemes érzés volt.

Ennyit a Klinikáról! :-(

2018. aug. 16. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van lehetőséged, és választhatod...menj az otiba! Ott egy szuper aranyos, kedves, profi ultrahangos hölgy van.

Ő egyébként magánba is van a Szent Anna utcán.

Kovácsné Rácz Hajnalka

2018. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem debreceni vagyok. A Kenézybe tartoznék, de azt nem szeretem, párszor megszivattak. Csak ultrahangra meg nem fognak engedni az OTI-ba.

Már nem számít amúgy, túl vagyok rajta. Bejelentkeztem a nobilishez, ott apuka is mozizhat végre egy nagyot. Még csak képeket látott eddig :-(

2018. aug. 17. 06:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem.

Ott jó kezekben lesztek 😉

2018. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!