Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apuka bejöhet ultrahangra...

Apuka bejöhet ultrahangra SZTK-s rendelésen?

Figyelt kérdés
Gondolom, magánrendelésen igen, mert a jól fizető páciensnek mindent lehet, de SZTK-ban van erre lehetőség? Szeretné már ő is látni :)
2016. dec. 27. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk nem, de feleslegesen is jönne, még az anya sem látja csak a monitor hátulját...
2016. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg nálunk se :( de nálunk legalább a vizsgálóágy mellett, az anyuka felé van fordítva a monitor, minden alkalommal láthatom a picit
2016. dec. 27. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (Zalaegerszeg bejöhet és ha olyan orvost és olyan hangulatban fogja ki az ember az orvost, akkor még magyaráz is, megmutatja, hogy mi micsoda). De ha írnál egy várost, n akkor lehet, hogy pontos választ is kapnál. Ahány kórház, annyi szokás.
2016. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Joga van hozzá a kismamának,hogy ha szeretné,a kísérő bemehessen.Az már más kérdés,hogy az orvost ez érdekli e,vagy a kismama tisztában van e ezzel.Amúgy nálunk bejöhet.Székesfehérváron lakunk.
2016. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 12 hetesre egyedül mentem be (ott kettesével hívták a kismamákat, amíg az egyiket nézték, a másik vetkőzött - mondjuk így belegondolva szerintem ez sem normális, hát mit hallgatja egy idegen az én egészségügyi adataimat, meg bármit?), oda nem mentek be apukák.

A 19 hetest máshol csinálták (mármint másik rendelőben), ott mindenkivel bement a párja, aki nem egyedül érkezett, kérdezni sem kellett, magától értetődő volt.


A legutolsóra (már nem tudom, hányadik héten van) az akkor 8 éves fiam kísért el, mivel már téli szünet volt nekik a suliban, nem tudtam kire bízni, de azt sem akartam, hogy a folyosón üljön, amíg végzek, meg hát kíváncsi is volt a tesóra. Szóltam, hogy bejönne velem a gyerek is, mondták, hogy semmi akadálya, annyi, hogy itt megint kettesével hívták a kismamákat, de minket egyedül hívtak be emiatt. Gondolom, ha a férjem lett volna ott, ő is bejöhetett volna.


(Pécs)

2016. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A betegjogi törvény értelmében bárhol jelen lehet egy nagykorú kísérő a beteg/terhes mellett. Kivétel egyes műtétek
2016. dec. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bejöhet mindhárom helyen ahol jártam sztk-s rendelésen. Anyuka is látja a monitort mert direkt úgy van elhelyezve hogy aki a vizsgálatot végzi és akinek végzi az is jól lássa.
2016. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk is úgy van, mint a pécsi válaszolónál, hogy míg egyiket vizsgálják, másik vetkőzik (komló), nekem se szimpatikus a rendszer... ellenben nálunk bejöhetett a férjem. nyilván a másik nő addig a fülkében volt...
2016. dec. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!