Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korhazban 20 hetes genetikai...

Korhazban 20 hetes genetikai ultrahangra bejohet velem az apuka es mama? Ott latom majd en is a picit? Vagy robotszeruen szokott menni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 05:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom kórháza válogatja. Nálunk be lehet menni és mindent lehet látni is. Pécs
2018. febr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő. Debrecenben beengedik a pereputtyot, de a terhes nő pont nem látja a monitort és nincs 20 perc, inkább 2-3 az egész. Még ott törölgeti magát alulról az ember lánya, már a következőt vizsválják.
2018. febr. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*a 20 hetet 20 percnek olvaatam, de a 18.hetiről írtam, nálunk az volt csak, nem 20 hetes
2018. febr. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miskolc.Szájhúzogatva beengedték a férjemet.Ő látta csak akkor még telefonnal se tudta lefényképezni.

Utána mikor mentünk további uh-ra akkor nagy nehezen a nagy tévét bekapcsolták ami elöttem volt.Akkor az egyszer láttam.

2018. febr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szegeden beengedik apukát.ha kéred akkor gondolom a mamát is.és te is látod a picit .
2018. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a kismama is látja a babát, mert van egy tv az ággyal szemben, összekötve az uh géppel. Kb. 20 perc a vizsgálat, viszont a kismamán kívül senki nem mehet be.
2018. febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
János kórház elvileg nem engedik be, de gyakorlatilag igen.
2018. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Szent Margit kórházban Budapesten 20 perc volt a vizsgálat (12., 19., 30., 36. héten), férjem is bejöhetett, egy nagy monitoron láttuk mindketten, volt benne 4D is. Utána megkaptuk DVD-n a felvételt + képeket, persze nem ingyen volt. Szerintem a mamát is beengedték volna a férjem mellé, bár mi nem vittük, hisz utólag mindenki látta, aki meg akarta nézni.
2018. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyíregyen sem mehet be senki csak a kismama, tv az ággyal szemben kb 5 perc a vizsgálat... még szerencse, hogy magánba van lehetőségem nézegetni a csepp lányomat 20-30 percig is és ott apuka is bent lehet.
2018. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés de Miskolcon CSAK a fogadott dokim nézett uh-val es apuka szó nelkül bejöhetett mindig. soha egy rossz szót se szóltak de nem is kérdeztem csak mondtam, h jöjjön be. Mindig mindent végig mutogattak nekünk és soron kívül hívtak be.
2018. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!