Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sos valakii! Az hogy lehet...

Sos valakii! Az hogy lehet hetfon voltam huvelyi uhn ott 30 mm embrio ma pedig hasival 21 mm embrio jo sziv mukodessel? 9 hkm

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összemenni nem tud, szóval más ember mérte, más géppel, más szögből és amúgy is nagyon kicsi, nehéz pontosan lemérni.
2018. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan jártam, de kétszer hasi uh volt. Nem annyira körültekintően mérte be, és valóban nagyon kicsi még.
2018. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ikrek, csak két petesejtből és egyik orvos egyiküket, míg a másik orvos a másikat mérte be.

Ok, kevés az esélye, de az első hetekben nem mindig veszik őket észre, meg főleg, ha takarásban van az egyik.

2018. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg az egyik helyen az embrió méretet mérték, a másik helyen pedig a crl-t
2018. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind 2nel a crlt neztek . Mennyi az esely az ikrekre? :) szerintetek akkor megnyugodhatok??
2018. aug. 16. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve teljesen más a hasi és a hüvelyi uh. A hüvelyi pontosabb ilyen kora terhességnél. Én inkább annak hinnék, nincs egyébként jelentősége, tényleg elmérték...
2018. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Őry Péter válasza:
Keresd meg az ékezetet, hagyd a rövidítéseket, tanulj meg fogalmazni, és minden rendben lesz! Mazel tov!
2018. aug. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!