Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogalmam sincs mit jelent ez...

Fogalmam sincs mit jelent ez a mondat.2 napja voltam nőgyogyásznál. Valakii leforditaná nekem?

Figyelt kérdés
BV:Tömött portio folytatásában rendes nagy uterus mozgásra érzékeny uterus afv-ban, jobb oldalon érzékeny kötegesebb adnex Lécí valaki . előre is köszike
2010. jún. 2. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia a portio a méhszáj, ennek folytatása az uterus azt jelnti méh.az afv azt jelenti anteflexioban ( az johelyzet)

az adnex meg a petefészked az egyik.

remélem segitettem.

amugy mit mondott a doki? mi a diagzozis? 33

2010. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tömör méhszáj folytatásában rendes nagy méh mozgásra érzékeny méh anteflexióban (méh normál helyzete), jobb oldalon érzékeny köteges petefészek.

Többet én sem tudok mondani, mint az 1. válaszoló :(

Milyen indokkal, tünettel mentél orvoshoz? Mi volt a diagnózis, az orvosi vélemény?

2010. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Diagnózis:Méh idül gyulladásos betegsége

Méhnyak daganatának kimutatása

Megyfigyelés:gyanittott betegség vagy állapított,k.m.n


Napok ota ugy éreztem h leszakad a méhem...

Elküldött vérvételre meg sok vizsgálatra,2 hét mulva kontrol...

Köszike :)

2010. jún. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!