Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Visszamenőleg táppénz?

Visszamenőleg táppénz?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a terhesgondozóba kiíratni magam táppénzre. Októberben végig dolgoztam. Az ünnep és a hétvége miatt most tudok csak menni... ettől függetlenül nov. 1-től jár a tp?
2018. nov. 4. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellene visszamenőleg táppénzen lenned? Nem igazán értem kérdést.
2018. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel november 1től lennék itthon, de csak holnap, azaz 5-én tudom elintézni..
2018. nov. 4. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
November 1 ünnepnap, olyan, mintha hétvége lenne. A hónap első munkanapja holnap lesz, erre kapnál először fizetést és erre jár a táppénz is.
2018. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Volt munkavégzési kötelezettséged 1-4-ig?

HA igen, max 5 napra visszamenőleg háziorvos, 30 napra kormányhivatal főorvosa, 6 hónapra szakértői füvös orvosa vehet telen állományba.

2018. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne visszamenőleg?

Kellett volna dolgoznod ünnepnap és hétvégén?

Ha nem, eleve csak vesztenél az utólagos kiírással, hisz a tp. kevesebb, mint a fizud.

2018. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Abban az esetben jár, ha olyan rosszul voltál, vagy kórházba kerültél, hogy nem tudtál elmenni az orvoshoz. Amúgy meg tudomásom szerint csak és kizárólag a háziorvos vehet tappenzre
2018. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Zabrakadabra !


Kérlek add át édesanyádnak üdvözletemet és mondd meg, melyen együtt érzek vele az unintelligens gyermeke iránt érzett bánatában. Te pedig ne fáraszd magad tovabbi privát üzenetekkel. Letiltottalak

2018. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a nullás válaszod mutatja, hogy jogos volt megírnom, hogy hülye vagy a témához, hanyagold.
2018. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a vilagon semmi nem jogosít fel arra, hogy valakit lehülyézz, nyuszika. Max magadat, a bunkosagodert.
2018. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne háborogj, hanem tájékozódj. Aki idejön kérdezni, azért jön, hogy helyes választ kapjon. A hozzád hasonlók meg ontják a hülyeséget.
2018. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!