Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhesség megállapítását...

A terhesség megállapítását hüvelyi vagy hasi ultrahanggal csinálják?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasival kezdték, azzal látszódott hogy méhen belül van, de a szívcsőpulzálás nem, úgyhogy hüvelyivel is megnézték.
2018. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12 hetes korig hüvelyi volt, utána már a genetika hasi. Tehát megállapításnál az előbbi.
2018. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Általában hüvelyi.

Csak csúcsszuper géppel lehet hasit csinálni ilyen korai terhességnél.

2018. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Én,amikor bementem a dokihoz,és közöltem,hogy pozitív lett a tesztem,rögtön felfektetett az ágyra. Megtapintotta a méhem,mondta, hogy "valóban" :). Utána hasi uh volt.

Nekem nem volt hüvelyi uh egy sem. Magándoki,szerintem szuper uh géppel.

2018. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én 7 hetesen mentem sztk-s dokihoz,aki hasi uh-al megállapította a terhességet de szívcsőpulzálást nem látott.

Visszahívott 8hetesen,akkor is hasi uh és akkor sem látott.Közölte velem hogy ez bizony missed ab lesz...

Nem nyugodtam bele,elmentem magán dokihoz másnap,aki hüvely uh-al rögtön megtalálta a pulzálást😊

Azóta itt ficereg a hasamban😍

2018. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hüvelyi volt 7 hetes volt az elsö vizsgálat ott mintha már látszott volna valami,de 2 hétre rá visszamentem az is hüvelyi volt.
2018. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem csinàltak hüvelyit
2018. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, és jó egészséget kívánok az 5-ös válaszolónak! :D
2018. dec. 10. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a hüvelyi a biztos az első 12-12 hétben, sokkal jobb képet ad, mint a hasi. Nem kell idegenkedni tőle, nem kellemetlen, nem vastag,stb. Olvashatsz róla. [link]
2018. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hüvelyi ultrahanggal kell, mert a hasi semmit nem ér.. a 12. hét után is én kértem a 3dt hogy pontos legyen a hasi mrt nem olyan jó genetikánál sem. a 18. héten már sima hasi ultrahangra megyek. Nagyon le voltam döbbenve mikor a hetedik héten missed abot akart a hasi ultrahanggal holott szoktak még várni és hüvelyit is csinálnak jól tetted hogy magánba elmentél
2018. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!