Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zalaegerszegen Dr. Vörös...

Zalaegerszegen Dr. Vörös Zétáról tapasztalat? Mondd fix tarifát szülésre? 20. héten még vállal kismamát?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.
2018. dec. 30. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Azt nem tudom, hogy hányadik hétig vállal kismamákat, de a többire megpróbálok válaszolni.


Nagyon lelkiismeretes, kedves orvos. Azt mondják, hogy nem a legprofibb, de nekem nem volt tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Teljesen elégedett voltam mindennel. Mindig mindenre tudta a megoldást, mindig elirányított a megfelelő vizsgálatokra stb...

Nagyon nagyon óvatos, talán már túlféltő is. Emberséges, kedves és megnyugtató a jelenléte. Vannak egerszegen orvosok akik elég flegmatikusak, vagy rettentő b_unkók. Feküdtem bent pár hetet és saját tapasztalat volt. Zéta doktor úr türelme, kisugárzása, kedvessége megnyugtató volt számomra.


Tarifára nála nem mertem rákérdezni, de a szobatársaktól érdeklődtem. Változó, volt aki azt mondta hogy 30at volt aki 60at. Egy előző kérdésnél nagyot néztem a 60-80 összegre. Nálam 60volt a határ amit hallottam, így 50et adtam.Lehet hogy kevés? Nem tudom. Majd a 6hetes kontrollon kiderül, hogy mennyire gáz ez az összeg... Bár szerintem ő nem az az orvos aki emiatt másképp viselkedne... De majd írok.

2018. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Első, az előző kérdésnél kb semmit se kell elhinni a válaszolónak. Több hónap távlatából ezt így max hazudni lehet
2018. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne lehetne elhinni a másik kérdés válaszát? Én tavaly is feküdtem kórházban (más miatt) és emlékszem a dolgokra amikről a szobatársakkal beszélgettünk. Ez miért hihetetlen?

Sőt (4hete) a szülésem után is emlékszem, hogy ki milyen összeget mondott melyik orvosra... Mi ebben a nem oké?

2018. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ő volt az orvosom, csak hónapokat feküdtem bent. Nagyon aranyos, kedves orvos. Nekem nem volt vele bajom, mindig jópofáskodott viziteknél. Kismamái nagyon szerették, akikkel akkor beszéltem. Szakmailag megítélni nem tudom, de egyébként nagyjából ugyanazokat az elveket vallják a zegi dokik, és kérdéses esetekben kikérik a kollégák véleményét.

Árat egyébként nem mond, amennyit a kismama gondol.


2! Neked pedig válaszoltam a másik kérdésnél. De neked válaszolni itt sem sikerült, csak kötekedni. Ezért felesleges feljönni ide.

2018. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!