Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terheskent a belgyogyaszatra...

Terheskent a belgyogyaszatra nem kaptam beutalot, kitol kellett volna kapnom?

Figyelt kérdés
Valamint az nagy baj, ha a nogyogyaszhoz nem 3 hanem 4 het mulva megyek vissza? Leghamarabb addigra lesznek kesz a vizsgalatok (fogorvos, verkep, vedono, ekg). Es akkor a belgyogyaszati akarmi meg nem is lesz meg, ha egyatalan most kell.

2019. jan. 31. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Belgyogyaszati akarmi az EKG.
2019. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo, de nalam az osszefoglalo papiron vesszovel van elvalasztva es nem is egymas utan irva az EKG es a belgyogyaszat. Ekg-t haziorvosom megcsinalja. Tuti, hogy csak ennyi kell? Rettegek, hogy valamirol lemaradok. Nincs nogxogyaszom, ahova jarok, ott random modon osztanak be barkihez.
2019. jan. 31. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A belgyógyászati vizsgálat az EKG - t és a cukoeterheles kieetekeleset jelenti. A cukor eredményt a háziorvos is érti. Ha gond van, elküld a megfelelő szakorvoshoz. Miért rettegsz, hogy valami kimarad? Nem a vizsgálatoktol lesz problémamentes a terhességed,ne aggódj. Én csak a kötelezőnek emlegetett vizsgalatokra mentem el, ez 4 uh,4 vérvétel (a cukoeterhelest is beleertve) meg az EKG volt, meg a végén két CTG fért bele. Ne stresszeld magad, attól nem lesz jobb semmi.
2019. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belgyógyászati vizsgálatot nekem a saját háziorvosom csinált. Nem esküszöm meg rá, hogy volt-e hozzá beutaló. Semmi komoly, vérnyomás, hallgatózás, ilyesmi. És beírta a kiskönyvbe, hogy minden oké.
2019. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és vasárnap egy tökéletesen egészséges gyerekem született problémamentes terhesség után a 39. héten.
2019. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


5-os gratulalok!

2019. jan. 31. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se voltam belgyógyászaton, háziorvos csinált EKG-t. Mindkét terhességnél.
2019. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!