Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zuglóban az Örsön (Zesz)...

Zuglóban az Örsön (Zesz) adnak ultrahang képet az első vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik az első vizsgálat? Egyből átirányítanak a védőnőhöz, vagy később kell csak menni?
2019. febr. 11. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem orvosa válogatja... Nekem annó a Tolnay adott még a PCO-s petefészkemről is, vagyis hozzátűzte a lelethez.

A többi dokinál nem voltam

Sajna TOlnay már nem rendel ott azt hiszem, igy én inkább magánba megyek, ott viszont kérni se kell a pár miliméteres babáról is adtak kérés nélkül.


Védőnőhoz 8. hét után kell menni felesleges előbb.

A legtöbb helyen hasonló a protokoll . Első vizsgálat,(nálam igy zajlott) először kikérdezett mikor volt meg utoljára mikor lett pozitiv a teszt...stb. mikor volt rákszürés. Ha tul vagy az 1 éven akkor megcsinálja a rákszűrést, utána ultrahang, ahol is megállapítja a terhességet ha fennáll természetesen. kb ennyi , semmi extra. majd megbeszélitek mikor kell újra menned...stb lehet kapsz már beutalót vérvételre ...stb én ezt 6 hetesen nem kaptam meg csak 8 hetesen.

2019. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2019. febr. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!