Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Szent Imre úti terhesgondozá...

MolnárTeréz91 kérdése:

A Szent Imre úti terhesgondozáson, ami az első emeleten van ott ultrahang is van? Vagy elküldenek máshová? Most megyek előszőr és félek hogy ide oda küldözgetnek vérvételre ultrahangra.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 09:03
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Ha a győrire gondolsz, akkor sajnos nem ott van az UH. Ha ez az első látogatás lesz, akkor akkor a nőgyógyászhoz kell menni a rendelőbe. Tőle kapsz egy papírt és át kell menni a Magyar utcába az E épülethez. (szülészet) Leghátul van a bejárat és szintén az első emeleten a UH vizsgáló. Sorszám, várás, vizsgálat. Majd vissza a Szent Imre útra. Ha vérvétel is kell, akkor pedig itt (Szent Imrén) ezen a folyosónak a másik végén kell a fel-fel tűnő asszisztensek kezébe adni a beutalós papírokat.

Nem egyszerű, de 5 perces séta a két épület, a park túloldalán. Nekem a megállapításnál ráment fél napom, de készültem, szabit is vettem ki, vittem könyvet olvasni, kaja víz és sok türelem. :)

A továbbiakban is ez a módi, minden UH a Magyar utcában van, a gondozás meg a Szent Imrén.

Remélem tudtam segíteni.

2016. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen nagyon sokat segitettél. Köszönöm szépen

2016. ápr. 20. 11:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod véletlenül, hogy a terhesség megállapításakor mindenképpen csinálnak -e ultrahangot?
2016. ápr. 20. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Hany hetes vagy?csinalnak uh t ha mar 5-6 hetes vagy.ha meg ez elott jarsz akkor szerintem kov hetre kuldenek uh ra.

Mert 5-6 hetesen mar pulzal a szive :)

Bar En maganhoz jartam,es nem is mentem koran orvoshoz,de pl a legutobbi terhessegemnel 6 hetesen voltam az orvosnal,kov heten kuldott uh ra.

2016. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Utolsó mensi első napja alapján a doki ráírja a papírra hogy mennyi lehet a feltételezett gravida (terhesség). Manuális is megvizsgál, ha meg van kicsit nagyobbodva a méhed jó eséllyel terhes vagy. De UH mindenképpen szükséges, hogy látszik-e a petezsák vagy már az élő embrió. Ez függ mikor volt a peteérés stb. 1 hét eltérés simán lehet. Ha nincs egyértelműség akkor visszarendelnek kövi hétre.

Az UH rendelőben a Nőgyógyászati hívógombot kell nyomni. Ja az UH nekem 6 hetesen is már hasi volt. Nem csináltak hüvelyit, pedig már toltam volna le a nadrágom. :))

Ha minden ok ezután vesznek csak terhes állományba és ezután kell menni a védőnőhöz és a következő vizsgálatokra. De az orvos elmondja, ha nem akkor meg rá kell kérdezni.

2016. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ilyen 6-8 hetes lehetek. Sajnos én pontosan nem tudom megmondani.mert január 21.én volt az utolsó rendes menstruációm, mert utána február 13-án ismét elkezdtem menstruálni igy nem volt teljes ciklusom.

A hüvelyi uh -tól kicsit félek még soha nem voltam . Jó lenne ha én is megusznám 😊

2016. ápr. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!