Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés
xxy :) nevű felhasználó kérdése:

Üdv! Aki mostanában esett teherbe, és Debrecenben a Nagy Otiba ment a terhesség megállapításra 6-7 hetesen, segítsen már hogy kell e időpontot kérni a vizsgálathoz?!?

Számításaim szerint 4hetes 5 napos terhes lehetek. Ma bementem az Otiba, és azt mondta nekem a betegfelvételen egy hölgy, hogy 2 hét múlva menjek vissza mert nem kell időpont csak fel kell mennem a 2.emeletre és fogadnak is. Nos, ez tényleg így működik? Ha nincs időpont fogadnak? Mert már halottam olyan esetről hogy azt mondták a kismamának hogy nem kell időpont, utánna pedig majdnem elzavarták... Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 8. 18:45  Privát üzenet  

A válasz

Ez marhaság. Voltál már azóta?

Második emeleten a lépcsővel szemben van 1 kis iroda. Ott kell ultrahangra időpontot kérni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. márc. 12. 15:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem voltam! Konkrétan hülyének nézett a földszinten a betegfelvételen nő hogy időpontot akarok kérni...

# 2/2Időpont 2019. márc. 17. 17:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A terhesség alatt milyen vizsgálatok vannak, és mikor? Ezek közül melyik a fizetős, illetve mit lehet ingyenesen is megcsináltatni?
Zuglóban az Örsön kihez menjek terhesség megállapításra?
Mikor érdemes menni terhesség megállapításra, ha június 25-én volt az utolsó havim?
Mikor menjek orvoshoz terhesség megállapításra?
Hogyan vészeltétek át az első 2 hetet amíg vártatok, hogy dokihoz menjetek terhesség megállapításra?
Terhesség megállapításra hova menjek? (lent)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!