Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan vészeltétek át az első...

Hogyan vészeltétek át az első 2 hetet amíg vártatok, hogy dokihoz menjetek terhesség megállapításra?

Figyelt kérdés

A mensim késet, csináltam tesztet ès a tesztem szerint babát várok, mert egyértelműen erős 2 csíkom lett. Úgy estem teherbe, hogy enyhe IR-em van, amivel diétáznom kell. A diétát csak most nemrég kezdtem, de tegnap voltam dietetikusnál aki megerősítette az IR-t, amiről csak sejtésem volt. Hálistennek PCO-s nincs, mert azt is megnézte az endokrinológus.

Már nagyon vágytam erre a babára és csak remélni tudom, hogy minden rendben van. Kicsit kevesebb, mint 2 hét múlva megyek a nőgyógyászhoz, de nagyon izgulok.

Hogyan tereljem el a gondolataimat?

Ti hogyan vészeltétek àt a várakozást?


2017. dec. 1. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkaterápia :) Nyáron volt, 3 vetélés után pozitív teszt. Sokat dolgoztam, hogy ne rugózzak folyton a babán, még megerősítik.
2017. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltam, hogy a gyerek csak akkor biztos, mikor már férjhez megy, vagy katonának viszik.

Mikor az első gyermekemet szültem, 6-8 hetes terhességet tudott nagy biztonsággal megállapítani az orvos, addig csak arra gondolt az ember, hogy késik a vérzése, esetleg egyszer kimarad, van ilyen néha. És hogy esetleg terhes is lehet. Ha viszont mégis mejött a menstruáció, senki sem borult gyászba, hiszen előtte sem gondolt magára terhesként. Persze, ha már nagyon várta a babát, nyilván szomorkodott, de nem vetélésként élte meg az esetet.

2017. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy éltem a mindennapjaimat, csak kezdődő terhes tünetekkel (hányinger, mellfájdalom). Egyáltalán nem kattogtam rajta, nem hergeltem magam feleslegesen, hogy jajj milyen bajok lehetnek. Pedig 4 évet vártam rá.

Vigyáztam magamra, pihentem, amikor tudtam, betartottam a gyógyszerszedést, diétát, használtam az utrogestant és fejben elfogadtam, hogy ezek ellenére is bármikor bármi történhet.

Szerencsére eddig minden rendben.

23 hkm

2017. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehez volt. Raadasul en az elso teszttol az uh-s megallapitasig 3 hetet vartam mert akkorra kaptam idopontot. Nehez volt meg bebeszeltem magamnak mindent hogy biztos ures petezsak lesz meg elhalt mert a tuneteim is par napra eltuntek.. bele is torodtem h na ez se sikerult.. aztan megerositette a doki es mar 13 hetes vagyok.. probaltam elterelni amugy a fondolataimat. Az aggodas sose szunik meg sztem pedig nekem ez mar a harmadik baba. Most a 6 hetes uh-tol a 12 hetesig megint csak aggodtam mat a vegen h fejlodik-e tivabbra is de hala Istennek minden ok. Ne gondolk erre mert annal lassabban megy az ido.
2017. dec. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Kedves 4-es, tudom igazad van, már én is megnyugodtam. Tegnap voltunk programozni, ma is megyünk és így nem volt időm arra gondolni mi lehet vele, csak bízom benne, hogy minden a legnagyobb rendben. :)

2017. dec. 3. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!