Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhesség alatt milyen...

A terhesség alatt milyen vizsgálatok vannak, és mikor? Ezek közül melyik a fizetős, illetve mit lehet ingyenesen is megcsináltatni?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt milyen vizsgálatok vannak, és mikor?

Ezek közül melyik a fizetős, illetve mit lehet ingyenesen is megcsináltatni?


13 hetes vagyok, a napokban voltam

vérvétel + vizelet minta - ingyenes

vérvétel hepatitis - ingyenes

Down szűrés - fizetős magánklinika



Mi várható még, mikor?

Kinek hol végezték az adott vizsgálatot?

Köszönöm!



2019. márc. 8. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Genetikai ultrahang (pont esedékes lenne neked) ingyenes. Genetikai tanácsadás ha beutalnak ingyenes. Genetikai vizsgálatok fizetősek. Torch szűrés fizetős. Védőnő ingyenes.

Havonta kell menni nőgyógyászhoz, védőnőhöz illetve ha fogadasz orvost (az fizetős) oda is.

Kell még háziorvoshoz is menni illetve fogorvoshoz (bár én még nem voltam 14 hetesen) ezek is ingyenesek.

Vérvételen csak olyan vizsgálatok vannak ami ingyenes kivéve ha van külön kérésed. Nekem olyan néznek toxoplazmat azért fizetek. Illetve mikor a terheléses cukrot csinálják akkor kell azt hiszem glükózt venni a patikában

2019. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egyébként többek között pont ezért van a védőnő hogy ezeket elmondja
2019. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A védőnőt hagyjuk, 1 hónap múlva ad időpontot, mert el vannak havazva. vicc

2019. márc. 8. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondtam volna, hogy a kiskönyvedbe minden fel van sorolva hetekre lebontva, de gondolom akkor védőnőnél sem voltál még. Ez tényleg vicc :(

Itt minden fel van sorolva, ami kötelező vizsgálat:

[link]

2019. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!