Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 40. héttől ctg mindennap, de így?

40. héttől ctg mindennap, de így?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 40. hetet, közölték múlt héten, hogy mától már nem mehetek a városunkba ctg-re, hanem a megyei kórházba kell utaznom. Ok, belenyugodtam, de ez katasztrófa ami ott van. Másfél óra az út oda átszállással. Közölték, hogy fél órával a kapott időpont előtt legyek ott. Hajnalban indultam, oda értem bő fél órával előbb, de minek??? 10 perc késéssel hívtak be, tehát 2 és negyed óra ment el utazással és várakozással. Háromnegyed órát voltam a ctg gépen, majd miután levettek, 1 órát vártam, hogy megnézze az orvos az eredményem. Nagyon bunkó volt velem, mert hát nem a fogadott orvosom volt. Az eredményemről egy szót sem szólt, csak szekált. Ezek után nem jött a vonatom, fél óra késéssel jutottam haza. Teljesen kikészültem idegileg és testileg. Most értem haza és holnap

ugyanez vár rám😣 Mintha a vàgóhídon lettem volna.


2019. ápr. 1. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Es akkor itt sokan amellett kardoskodnak,hogy fogadott doki nélkül is ugyanolyan ellátást kap az ember.... na persze...
2019. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ez ilyenkor már a háta közepére se hiányzik az embernek.

Én szülésznőt többek közt ezért fogadtam. Rengeteg időt és kényelmetlenséget spórolt meg nekem.

Az hogy időpontra mentél még szerencsés is. Itt nálunk megyei kórházban nincs időpont. Ha nincs szülésznőd odamész amikorra sikerül, bejutsz ahogy sikerül, kivárod míg vki megnézi az eredményt és utána vagy kész, ha jó az első nst és nem ismételtetnek.

2019. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Azt megindokolták miért kell a megyei kórházba menni ezek után? Fogadott orvosod melyik kórházban dolgozik, oda nem mehetsz? Vagy a magánrendelésén? Ennyi utazgatás bárkit megterhel nem hogy egy 40 hetes kismamát. Ezek normálisak?!?!
2019. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott dolgozik, de nem volt bent a kórházban. Holnap ha minden igaz bent lesz.
2019. ápr. 1. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez volt kedves kerdezo :( nst-re ide jartam a vedonohoz ami 2 perc setara van tolem. betoltott 40.het utan minden nap mennem kellett a megyei korhazba ugyanarra a vizsgalatra :( 5 nap kinszenvedes es siras utan kozolte a doki, ha nem jon a baba 2 napon belul, akkor a 7. nstrol haza sem enged hanem o beinditja. mentem haza zokogva.. amint leultem az agyra elfolyt a magzatviz .. mehettem bunko dokikamhoz vissza :(
2019. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyes, egyébként téged ha fogadott orvosod volt, soha senki más orvos nem látott, vagy mi? Nekem is volt fogadott orvosom, mégis nst-nél nem vele találkoztam. Egyébként pedig ahol én szültem-szülök, ott az ügyeletben is normálisak. Úgyhogy ez sokmindentől függ. Pl kórháztól (Szt Imrés kismama).
2019. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!