Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Kb. a...

8 hetes terhes vagyok. Kb. a 6. héttől mindennap hányok de általában csak egyszer a reggeli-délelőtti órákban. Progeszteron gyógyszert szedek, attól hányhatok, vagy alapból a terhesség miatt van csak?

Figyelt kérdés

Progeszteron tartalmú gyógyszert szedek(progesterone exeltis) barnázás miatt, kb. az 5. hét végétől, valamikor napokra elmúlik, utána megint jön egy pici.

Ultrahangon a 6. hét közepén voltam, akkor minden rendben volt, szívhang is volt már.


2017. ápr. 27. 09:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a gyógyszert már a pozitív teszt óta szedem, a barnázás kezdődött az 5. hét végétől kb.
2017. ápr. 27. 09:52
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelytablettát írt fel a doki, szintén progeszteronpótlás kellett.

Nekem is erős terhességi tüneteim voltak, erősebbek, mint a két nagyobb gyereknél. Hányinger, hányás, mellfájdalom. Én is arra gyanakodtam, hogy a gyógyszer miatt lehet.

Ne aggódj, még 4 hétig kell szedni, utána jobb lesz! :)

2017. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok progeszteront kaptam. Napi egy chrinone hüvelytablettát és napi egy ampulla agolutin injekciót, ezeket az első trimeszter végéig használtam. Egyáltalán nem volt terhes tünetem a első trimeszterben.


Ma vagyok 14 hetes, a második trimeszter kezdete óta heti 2-3 alkalommal reggel hányingerem van, van amikor hányok is.


Szerintem inkább csak a terhességtől van

2017. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!