Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van valami ötletetek, hogy ne...

Van valami ötletetek, hogy ne érezzem magam ennyire kellemetlen helyzetben, amikor nőgyógyászhoz megyek?

Figyelt kérdés

35 hetes terhes vagyok, most hogy már hetente kell mennem, teljesen kiborít még maga a gondolata is.

Alig tudom már magam óvatosan megborotválni, ha meg túlzásba viszem, akkor a hihetetlen érzékeny bőröm kivörösödik és begyulladnak a szőrtüszők. Iszonyat kellemetlen ez az egész.

Más is küzd vagy küzdött ilyen problémával vagy csak én vagyok ennyire szemérmes?


2019. ápr. 5. 11:53
1 2
 11/16 piroska és a farkas ***** válasza:
Hât ez a csillàmos történet baromi jó 😀
2019. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem KELL járnod... Ha semmi bajod mi a fenének? Hátha mégis feljut valami fertőzés? A CTG a 38. héttől "kötelező" hetente, a 40. héttől talán már kétnaponta, de addig még egyik terhességemnel se jutottam el. Ne higgyünk már el mindent, amit a penzehes orvosok mondanak... 34-35. héttől hetente kéne járni nőgyógyászhoz, úgy, hogy semmi bajod? Vicc.. A terhesség nem betegség. Egy problémamentes terhességnel teljesen szükségtelen, sőt inkább káros ez a rengeteg vizsgálat. Sokkal többet érne, ha a szulesre hangolodnal. Bocsi, hogy eltertem az eredeti kérdéstol...
2019. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Köszi!😌 azóta is sztori vagyok a kórházban 😂


Akik írták miért vizsgálnak mindig, engem is és sok ismerősömet minden hónapban megvizsgáltak tehetséggondozáson hüvelyen keresztül, nincs feltétlenül probléma ezzel, én alaposnak gondolom az ilyet, inkább nézze mint baj legyen, de a ctg-s időszakban pl már nem nyúlkáltak, csak uhval nézték már a méhszájat, egészen addig kézzel

2019. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
A vegen kulonosen karos tud lenni a manualis vizsgalat. 12-essel teljes mertekben egyetertek. Dehogy kell menni, lemondod, es nem mesz el. Ha meg ott vagy, nem vetkozol le, nem hagyod, ennyi.
2019. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kettes! Be sírtam a röhögéstől ! 🤣🤣🤣 köszi !!!😘
2019. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én hajvágóval vágtam"nullásra", alul borotváltam, amennyire tudtam. Jó munkát végeztem, mert szüléskor nem kellett borotválni. 😀
2019. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!