Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5 hetesen 5 mm petezsák az kicsi?

5 hetesen 5 mm petezsák az kicsi?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi volt ennyi idősen? Még lehet belőle baba?
2019. ápr. 11. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Neten vannak magzati méret táblázatok, érdemes olyat keresni, ahol a határértékeket is írják. És vedd figyelembe, hogy simán el is mérhetik.
2019. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 5 hetesen 13,5 mm volt a petezsak
2019. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen 4 mm volt.
2019. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én most voltam vizsgálaton, 3 mm petezsákot látott a doki, de azt mondta ez nagyon kicsi az 5+3 hetes vizsgálathoz, esetleg ez lehet későbbi fogantatású érték, mert kb 18 napon lehetett peteérésem.
2019. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves 4 válaszoló. Nekem 4hetes körül állapította meg 5 mm a petezsák. Nekem is későn foganhatott mert már 3 hete késik. Azt hittem már több mint 6 hetes lehetek de nagyon korai még uh szerint. Neked kimaradt napján már pozitív volt a teszt?

Elnézést hogy bele kérdezek.

Kedves kérdező ne aggódj, mikor a lányonat 12 éve szültem, akkor megállapították manuális vizsgálattal a terhességet és 12 hetes uh rá kellett menjek csak Békéscsabán. Az rendben van hogy meg kell állapítsák jó helyen tapadt e még ezért megy mindenki korábban, de én mostanában orvostól orvosra szaladgálok, az egyik már abortusszal ilyeszgetett, mert nem találta sehol pedig menstruáció szerint már szívhangnak is lennie kellett volna. A másik megtalálta rá 2 napra 5 mm és petezsákot. Hülyére ilyeszgetik az embert aztán valószínűleg semmi gond nem lesz remélhetőleg. Együtt érzek veled. Csak várni tudunk de már azt is megbántam hogy nem 8 - 9 hetesen mentem el.

Kitartás.

2019. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm biztatásod, azt mondta a doki hogy el fog menni, menzesszel fog távozni, ő ezt látja mert nagyon kicsi. A hcg szintem most hétfőn 237 U/L volt, most szerdán nézte uh-val és látott 3 mm petezsákot (azt mondja petezsákot nagyobb hcg szintnél lehet látni), aznap reggel x epil teszt 2 percen belül látható rózsaszín 2.csík. Szerintem emelkedett a hcg-m mert eddig az x epillel néztem múlt héten 2 naponta és csak nagyon nagyon halvány sávot láttam, de megjelent 4 perc alatt. A menzeszemmet múlt hét hétfőre vártam, gabriel teszt pozitív lett csütörtökön, azonnal kijött a 2.csík, a tesztelést 10-es tesztekkel kezdtem a múlt hétfőn azonnal erős 2.csík. facelle. Remélem csak később fogant és most már gyors ütemben növekedni fog a petezsák, benne a baba.
2019. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Elmaradt menstruáció utáni napon digitális clerblau 1-2 hetes terhességet mutatott, múlt szombaton 2-3 hetet. Nálam is emelkedett eszerint. De ha belegondolsz ha menstruáció előtt fogant akkor kB jók vagyunk.
2019. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jövőhét szerdán megyek újból uh-ra, remélem addig nem megy el, és sokat fog fejlődni, növekedni
2019. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5+4 hetesen 6mm volt és üres..


Aztan 7+2hetesen embrió, szivhang, szikhokyag

2019. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hát az történt hogy megjött a vérzésem és vetélés lett, nem fejlődött tovább a kezdemény. Azt mondta a doki 2 vetélés esetén lesz kivizsgálás, nyugodjak meg mert a terhességek korai szakaszban kb 20%avégződik vetéléssel. Most egy hó pihi, szedem majd a vitaminokat és próbálkozunk. Aki meg azt mondja minek kell korán orvoshoz menni azzal nem értek egyet, a vetélés lehetett volna rosszabb kimenetelű is, szerintem ha vmit nem okésnak érzünk menjünk orvoshoz.
2019. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!