Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 naposan 7,8mm átmérőjű...

6+5 naposan 7,8mm átmérőjű szabályos petezsák, benne szikhólyag. Ez nem túl kicsi ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Biztosan nem késői peteérés, egyetlen alkalomból jött össze, ciklus 11. napján. Nyilván foganhatott 1-2 nappal később, de tuti nem ciklus végén. A doki nem mondott semmit...Remélhetem, hogy minden ok, vagy nem fejlődik jó ütemben?
2017. nov. 12. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, picike, nekem 5+4 hetesen volt 8mm a petezsák, szikhólyaggal. De még bármi lehet. Mikorra hívott vissza?


Nekem már ilyenkor,6+6 naposan a petezsák 30 mm fölött volt(nem is tudom minek mérték), embrió 4mm, szívhang is volt már.


Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2017. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hetfőn megyek, de ez másik doki lesz. Rosszullét miatt vizsgáltak meg ügyeleten és az a doki mért ennyit. A tesztem már a nem várt előtt 1 héttel pozitív volt, ezért is kizárt, hogy később fogant.
2017. nov. 12. 10:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen parameterekkel nem maradt meg a terhessegem, de mivel nincs ket egyforma eset, igy ez meg nem jelenti azt, hogy nalad is ez lesz.

Nekem 6 hetesen 4 naposan volt 7 mm-es petezsak, benne szikholyag, embrio meg nem. Az orvos eloszor azt mondta, hogy nincs nagy gond, ez kb 5 hetes terhesseg. De miutan mondtam neki, hogy akkor nekem mar kozel 3 hete pozitiv volt a tesztem, azaz nem foganhatott 3 hete, mint egy 5 hetes terhesseg eseteben, akkor mar o sem volt annyira “pozitiv”. Varni kellet tovabb.

Nem halt el egybol a terhesseg, egy hettel kesobb mar embrio is volt, de meg mindig joval kisebb es a szivmukodes gyengebb volt, mint egeszseges esetben. Par nappal kesobb verezni kezdtem gyengen es az ujabb uh-n mar nem volt szivmukodes.


Mondon, ez nem jelenti azt, hogy nalad ugyanez a helyzet, sot, egy vizsgalatbol nem is szabad kiindulni. Mindenkepp kell ismetelni az uh-t es azon mar latszodni fog, hogy fejlodik/e a terhesseg es ha igen, akkor elegseges mertekben-e.

2017. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Az a baj, hogy en is pontosan tudom, hogy nem lehet fiatalabb a terhesseg. Sajnos juliusban mar volt egy vetelesem, de az meg a 4-5 het kornyeken, spontan. Neked mutet kellett? Sajnalom, hogy igy jartal. Sajnos en is egyre kevedbe remenykedem...
2017. nov. 12. 15:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem kellett muteni, elment magatol. Mensi szerint kb 8 hetesen kezdodott a pecseteloverzes, akkor derult ki ugye, hogy biztosan veteles lesz es kb egy heten belul megtortent.

Nekem is ez mar a masodik volt, az elso 12 hetesen volt, 10-11 hetesen elhalt embrioval, akkor mutottek. Masodjara mar inkabb a termeszetes vetelest akartam megprobalni es rendben ment minden. Azota mar volt meg ket masik sikertelen terhessegem sajnos, de nem kellett ujabb mutet.

Drukkolok neked hogy megis jol alakuljon a dolog!

2017. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Fuuu szegeny, akkor en nem szolok semmit. Meglatjuk mit mond holnap a masik doki.
2017. nov. 12. 16:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság?
2017. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg semmi, delutan megyek dokihoz. Majd irok!
2017. nov. 13. 10:44
 9/18 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál? Bocsi, h ennyit kérdezek, csak hasonló helyzetben vagyok. Nekem úgy néz ki, elhalt a baba :(

Remélem, nálad minden rendben!

2017. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos 4-5 hetes terhessegnek latja a doki, ami kizart, menzi szerint 7 vagyok. Eleg lekezelo volt amugy. Mar barna folyasom is van, sajnos ebbol nem lesz baba szerintem. Kivanom h.te ne jarj igy.
2017. nov. 13. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!