Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

December 4. én volt az utolsó menzeszem, jan.10én voltam UH-n 6mm petezsák látszódott, doki szerint 3-4hetes. Most január 31re van időpontom, szerintetek lehetséges, hogy lesz már szívhang? Az utolsó menzeszhes képest nem túl kicsi a 3-4hét?

2018. jan. 29. 14:50  Privát üzenet  

A válasz
Én úgy tudom - és tapasztalat is -, hogy kb. 6. héten van szívhang először. Drukkolok!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jan. 29. 15:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

# 2/2Időpont 2018. jan. 30. 14:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hete petezsák volt szikhólyaggal. Közben jöttek a rosszullétek, akkor lehetséges, hogy kialakult embrió? Vagy ha üres marad, akkor is lehetnek rosszullétek egész álló nap?
Üdv mindenkinek lehetséges-e az hogy a doki szerint az embrio elhalt a petezsak viszont nőtt? Vagy az is lehet hogy a doki elszámolta a heteket?
6 nappal ezelőtt 3 mm petezsák, ma csak 9 mm méhnyálkahártya. Kontroll 3 nap múlva. Lehetséges, hogy felszívódott? Vagy csak "elbújt"? Van valakinek tapasztalata?
Lehetséges az hogy 7+5 hetesen még nem látszik semmi? Petezsák van, de embriót még nem látott.
Lehetséges, hogy az első uh-n koraterhességnél csak 1 petezsákot lát a doki, de később kiderül több petezsák is van csak takarták egymást, vagy nem lehetett látni?
7 hetes terhes vagyok! Most voltam vizsgálaton és 18mm -es petezsák benne 5,7mm-es embrió! De az orvosom nem hallott szívhangot! Lehetséges hogy baj van vagy csak még nagyon...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!