Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecen oti! Most, hogyan...

Debrecen oti! Most, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok. 6 hetes. Vagyis teszt alapján 😊Viszont időpontot július 18ra kaptam! Az még rengeteg idő és nem akarom, hogy gond legyen vagy akármi más. 7-8 hetesen már szeretném ha látna orvos. Magán dokihoz nem megyek. Most így hova menjek? Klinika? Kenézy?

Köszönöm!!



#terhesség #ultrahang #időpont #Debrecen #terhesség megállapitás
2018. jún. 4. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Addigra már betöltöd a 12. hetet, szerintem kérj közelebbi időpontot, vagy csak állíts be rendelési időben.
2018. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy hol akarsz szülni. Én a Kenézyt választottam és meg voltam elégedve vele.
2018. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első babát is a kenézyben szültem. Most is oda szeretnék menni szülni mert jó élményként maradt meg
2018. jún. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!