Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Volt már valakinél ilyen?

Tegnap voltam a 3.genetikai ultrahangon és kevesebb a magzat vízem és a méhlepény ödémás a gyerekkel minden rendben. Szerdára vissza rendeltek mégegy ultrahangra hogy nem rosszabodott-e miatta valami.4. Baba az első 3mal semmi probléma nem volt.

Keress kérdéseket hasonló témában: ultrahang

máj. 18. 20:50  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon lassan erősödő tesztek! Miért? Volt valakinél hasonló?
36. heti vizsgálat- hüvelyi kenet- találtak valakinél e. coli baktériumot?
Hólyatelödés nem látható. 20 hetesen voltam uh-on ezt irták a papiromra. Volt valakinél hasoló? Mit jelent ez?
A Gamma Gt érték határa normál esetben 50 U/L.8 hetes kismama vagyok, a labor eredménynél ez az érték 93 lett. Mennyire magas ez az érték? Volt valakinél ilyen eltérés?
S. O. S anyukák volt valakinél a 12 hetes ultrahangon tarkóredő eltérés, magasabb volt az érték, mint a határ? Elsősorban olyan válaszokat várok akiknél meg van már a baba,...
Tévedtek valakinél az uh-n, hogy milyen nemű lesz a gyerek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!