Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » S. O. S anyukák volt valakinél...

S. O. S anyukák volt valakinél a 12 hetes ultrahangon tarkóredő eltérés, magasabb volt az érték, mint a határ? Elsősorban olyan válaszokat várok akiknél meg van már a baba, illetve 2-3 éves is már. Ők egészségesek?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszokat várok akiknél meg van már a baba, illetve 2-3 éves is már. Ők egészségesek?

2013. jan. 24. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél is magasabbat mértek.

Aztán az afp-je is rossz lett, elküldték genetikai uh-ra, a magzatvíz-vételt visszautasította.

NEM RÉMISZTGETÉSKÉNT ÍROM, csak a kérdésre válaszolok: izomtónus-gyengeséggel született, sokáig hordták Dévény-tornára, de még mindig féloldalas a mozgása. (most volt 3 éves).

Folyamatosan járnak fejlesztésre, mert finommotorikában fél évvel, beszédben 1 évvel van elmaradva a kortársaitól a kislány.

2013. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nekem 13 héten mértek 3,5 Nt a babámnál magas volt az érték rengeteg vizsgálaton vérvételen át estem magzatvíz vételen is minden eredményem kiváló minden papíromon egészséges kislányt vártunk, megszületett mondták egészséges, másfél éves volt mikor jöttek a gondok, furcsa volt a picim, most három éves, meg kaptuk a diagnózist értelmi fogyatékos, mérgesek vagyunk az orvosokra hogy félrevezettek és a gyermekünk nem egészséges!:(((((

Nem tud beszélni nem szobatiszta, nem is foglalkozik velünk csak bámul ki a fejéből.

2013. jan. 24. 13:09
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez döbbenet, hogy a magzatvíz-vétel sem jelent biztos eredményt!

Akkor mostmár leírom, hogy a barátnőm kislányánál is (keresztlányom) diagnosztizáltak egy nagyon ritka genetikai betegséget, ami miatt élete végéig aggódniuk kell, mert bármikor aktivizálódhat, és onnantól kezdve daganatok jelennek meg rajta, jelentősen romlik az életminősége.

2013. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodunk férjemmel perre megyünk, de félünk, hogy így sem nyerhetjük meg, mert végül is ők rafináltabbak mert számok alapján számolnak pl: 100 terhes nőből ezekkel az eredményekkel 4-nél lett gond, tehát ők így bevédik magukat!

Legfeljebb azt mondanák beleestek a 100-ból a négybe.:(

2013. jan. 24. 13:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden leleten, uh eredményen rajta van, hogy nem ad 100%-os eredményt, ezzel nem tudtok perre menni.

Off: sajnálom, hogy beteg a kislányotok, de ha akkor megtudtátok volna elveteted? És lehet lepontozni, de ez a mondat, hogy "csak néz ki a fejéből", mintha nem is a te gyereked lenne, mert beteg.

Bocs, nem tudom min mész keresztül, még megtudhatom.

2013. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hogy néz ki a fejéből így tudtam megfogalmazni, megáll egy helybe felfelé néz és csak van.!:( Kérdésedre a válasz biztosan nem tartottuk volna meg akkor, nagyon nehéz vele alig alszik éjjel hajnali kettő mire elalszik, délután sosem alszik, mi is fáradtak vagyunk már. Senki nem kíván a gyermekének ilyen életet, egyik szülő sem, ha tudtam volna, hogy beteg lesz nem tartottuk volna meg, amiatt hogy így élje az életét.
2013. jan. 24. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös voltam, ne haragudj, sajnálom.
2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm nem haragszom!:)


Vannak olyan enyhébb károsodások, amik szinte észre sem vehetők és attól a gyermek még képes önálló életre ha azt mondták volna az lesz, akkor nem gondolkodtunk volna természetesen megtartottuk volna.


De egy ilyen súlyosabb eset, mint ő ilyen esetben az ő érdeke miatt nem.

2013. jan. 24. 13:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Én tettem fel azt a kérdést is!:)
2013. jan. 24. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!