Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Vénusz magánrendelőbe...

A Vénusz magánrendelőbe (Debrecen, Krasznai Zoárd) járt már valaki terhesgondozásra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már szültem egy babát császárral és szeretnénk neki tesót. Dr. Krasznai Zoárd csinálta a császármetszésemet ügyeletben. Szeretnék most nála szülni szintén császárral. Aki nála szült, járt terhesgondozásra milyen árai voltak? Hányszor kellett menni?Mennyit kért el egy alkalommal és a szülés levezetéséért?
2019. máj. 23. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

12 a terhesgondozás, 4-5 hetente hívott, nst is van nála magánban nagyon kényelmes körülmények között, oda a 36. héttől hív (nekem kétszer kellett, mert 38. héten már szültem is).

Feküdtem a klinikán is illetve hívott oda is vizsgálatra, ott nem fogadott el pénzt.

Egyébként nem császárpárti, ha nem muszáj. Én hajlottam volna a császárra, de lebeszélt és jól tette.

2019. máj. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első köszönöm szépen a válaszodat! Azt szeretném még kérdezni,hogy császár után volt Vbac-ed? Mert sajnos nekem nem valószínű,hogy természetes módon lehet babám,mert lett egy agyi keringési zavarom a vajúdás során és az oxitocinra is rosszul reagáltam,magas vérnyomásos voltam és volt egy kezdődő toxémiám, ezért szeretném most ezeket megúszni. Szóval elég komplikált volt az egész. Nem lenne amúgy bajom a természetes szüléssel csak 31 óra vajúdás után is csak 4cm-re tágultam. Nem akarom átélni újra azt az aggódást és tehetetlenséget, amit, akkor éreztem, amikor leesett a kislányom szívhangja a 31 óra után... Szeretném gyorsan biztonságosan letudni és még aznap megkapni a babámat és nemcsak másnap. :( Ti mennyit adtatok/ kért el a szülésért?
2019. máj. 24. 06:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat valamit lehet, hogy félre értettem. :D első szülés volt,vagy második?
2019. máj. 24. 06:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vbac. Első is hüvelyi volt, csak nagyon gáz. Kisfiam kézzel előre született meg, félszántva az utat, plusz eltörték a kulcscsontját, nekem egy bordámat a könyökléstől.

Őt nem nála szültem.

A második szülésem hála neki nagyon jól alakult.


Egyébként nem mondott árat. Ismerek olyat akitől egy fillért sem fogadott el.

2019. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. máj. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!