8 hetesen hasi uh?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az első uh vizsgálaton (Magánrendelésen), már szívműködés is van. Kérnem kellett a következő uh ra időpontot a kórházba és hozzátette az orvos hogy telt hólyaggal menjek. Akkor most hasi uh lesz? Nem hüvelyit kellene csinálni még?
2019. júl. 10. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen is hasit csináltak


6 hetesen megpróbálták hasival, de minden csak sejthető volt, hüvelyivel látszott.


( gondom volt emiatt voltam 5-6 és 7 hetesen is megyek 8 hetesen is)

2019. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak hasi volt. De magándokinál, szuper uh géppel. És nem voltam nagyon zsíros sem. Így nem kellett hüvelyi. Nem bántam.
2019. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8 hetesen nekem hasit csináltak. 5 hetesen voltam először dokinál, akkor még alulrol vizsgált, utána már csak hasi uh volt, majd legvégén volt hüvelyi még.
2019. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért.. de miért lényeges az, hogy vki telt hólyaggal megy-e uh-ra vagy sem?:)
2019. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 5 hetesen volt hüvelyi. Onnantól mindig hasi (minden héten kellett mennem problémák miatt). Mindig jól látszott minden, és igen, ilyenkor telt hólyaggal kell menni.
2019. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom mer üríteni könnyebb a hólyagot, ha véletlenül a hasin nem látszik és hüvelyi kell, mint megtölteni.

Az orvos meg a te érdekedben preferálja a hasi UHt.

2019. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Azért lepődtem meg csak, mert az előző terhességemnél a 12. hétig hüvelyit csinált az orvos (másikhoz jártam)
2019. júl. 11. 07:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a 12.heti hasi UH előtt elkuldtek pisilni (magán genetikai ultrahang) Úgyhogy ezalapjan nem lehet következtetni szerintem hogy hasi vagy hüvelyi UH lesz...
2019. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 khniki ***** válasza:

Nekem sem volt a 12. hétig hasi. De teli hólyag egyszer sem kellett azóta sem.

30 hkm

2019. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5. héten hüvelyi volt, de nem kérte előtte a telt hólyagot, sőt, kérdezte, hogy mikor pisiltem és mondtam, hogy kb 30 perce, még helyeselt is.


8-9. héten már hasi UH volt, pedig azt mondták előtte, még hüvelyi lesz, de már minden simán ment hasival is.


Ötletem sincs, miért kért teli hólyagot. Azt nem más szervi UH esetében kérik inkább? Nekem gasztroenterológiai vizsgálat, UH miatt kérték korábban. Furcsa.

2019. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!