Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetesen hasi uhn látszik...

5+3 hetesen hasi uhn látszik vmi, látszania kéne?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 06:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bár én 4+4 naposan voltam először uh-n,akkor még semmi. Talán megvastagodott méhnyálkahártya. 6+4 naposan már látszódott az embrió,szívhang is volt.

Szóval látni már talán lehet nálad,de ha nem,akkor se ess kétségbe:)

2019. febr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-n jobban látszik bármi kora terhesen 🙂
2019. febr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Nagyon félek és aggódom hogy vmi baj lehet. Volt már vesztesem, nem fejlődött a terhesség egy bizonyos ponton túl.

Kémiai terhességem is volt nemrég.

Sztk rendelés volt (jó egy hónappal hamarabb foglaltam csak azóta lett pozi tesztem).

Annyit mondott az orvos hogy még lehet olyan kicsi a terhesség h nem látni de én tudom mikor készült és biztosan 5+3 voltam. De ez nem érdekelte. Hüvelyit nem csinálnak ott.

2019. febr. 24. 07:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Hasin nem biztos hogy latszik! Keress egy 4d központot és kérj korai terhesseg megállapítást!☺️


Hajra!

2019. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4+1 naposan hasi uh-n egy 3 mm-es petezsakot látott a saját orvosom (csúcstechnológias gép), meddőségi központban aznap hüvelyi uh-val régebbi géppel semmit nem láttak. 5 hetesen már ők is láttak hüvelyi uh-val egy petezsakot. Saját orvosom másnap hasi uh-val, jobb géppel 3 petezsakot talált.

De nálam inszemináció miatt biztos volt minden időpont. Lehet, hogy nálad van pár nap eltérés. És a géptől, orvostól is sok függ.

2019. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ezt harmadjára kérdezed meg egy hét alatt , hidd el nem leszel előrébb !
2019. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem ebben a témában... De köszi
2019. febr. 24. 08:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg petezsák de korai terhességnél a hasi kérdéses, hüvelyi jobb lenne. Embrió még nem lesz, hacsak nem fogant jóval előbb.
2019. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasi biztosan nem létszik, de még hüvelyin se sok minden. 2 hét múlva talán.
2019. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hüvelyi ultrahangot csináltak nekem ennyi idős terhesen. Petezsákot láttak.
2019. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!