Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hidegkéses (szikés) konizáció...

Hidegkéses (szikés) konizáció után vállaltál babát?

Figyelt kérdés

Mit mondott az orvosod a terhesség kihordásával és a szülessel kapcsolatban?

Mennyire hangsúlyozták a vetélés/koraszülés lehetőségét?


2019. júl. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt két konizációm is egymás után egy hónapon belül (első sikerressége bizonytalan volt a citológia alapján), az első az égetéses vagy milyen, a másik hidegkéses volt. Az orvos fél évet mondott a babavállalásra, de nekem két év telt el. :) Most várom a picit és nem mondott semmit a vetélésről vagy a koraszülésről. Minden orvos tudja, hiszen megkérdezik és mondom a két konizációt, de egyik sem említette nekem ezt.
2019. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. decemberben volt loop konizációm. Az orvosom szerint ez nem befolyásolja a gyermekvállalást és nem bizonyított, hogy gondot okoz a várandósság, szülés alatt.Azt mondta, nem kell a műtét után várnunk a gyermekvállalással.Most vagyok 12 hetes egyébként.
2019. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20 hetes kismama voltam mikor konizácios műtetem volt

Emiatt végig pihennem kellett és császármetszéssel szültem

2021. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!