Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok és nem tudom...

Terhes vagyok és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromnak és nekem is kettő-kettő gyerekünk van az előző kapcsolatainkból. Kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy ő a kora miatt (47 éves) nem akar közös gyereket, persze ezt el is fogadtam. Most úgy néz ki, hogy spirál mellett terhes vagyok és nem tudom mit tegyek. Párom szerint csináljak amit akarok, de nem tudok dönteni.
2019. szept. 9. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Először lásson orvos. Ha spirál mellett van akkor esélyes, hogy ha akarod sem tarthatod meg a gyereket.

Utána ráértek gondolkozni, ha már megvizsgált és megerősítette a félelmedet.

2019. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartanám meg,mert ahhoz apa is kellene.Ez a férfi meg nem repes az örömtől.
2019. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem kérdés nélkül vetesd el.

2-2 gyerek mellé 47 éves "apucira" ne szülj.

2019. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Te hany eves vagy?


Amugy tenyleg a doki velemenye utan merlegeld a kockazatokat!

2019. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Én sem tartanám meg.

1. Van már két gyereked + a párodnak is

2. A párod nem akarja

3. Nem tudom, hány évest vagy, de vélhetően már nem túl fiatal 2 gyerekkel és 47 éves pasival

2019. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, a nagy 8 a kicsi 6 éves. Négy éve van spirálom, három éve vagyunk együtt.
2019. szept. 9. 12:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ismerjük a párod, a kapcsolatotok szilárdságát és azt sem, hogy anyagilag hogy álltok, megtehetnétek e, hogy megtartsátok ha az orvos azt mondja, hogy rendben lesz.Mérleged amiket feljebb felsoroltam ,azután hogy az orvosoddal konzultáltál.
2019. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem szülnék olyan embernek, aki közli, hogy csináljak a gyerekével, amit akarok.
2019. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
#8, olvastad a kérdést? "Kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy ő a kora miatt (47 éves) nem akar közös gyereket, persze ezt el is fogadtam."
2019. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Elolvastam, igen. És tartom, amit írtam. Nem kellene olyan férfi, akinek mindegy, mi van a gyerekével, meg aki egy ilyen fontos ügyben magamra hagy.
2019. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!