Terhes vagyok és teljesen össze vagyok zavarodva. Te megbántad az abortuszt?

Figyelt kérdés
Van már egy fiam vele 5 hónapos korában maradtam egyedül azóta albérletben élünk dolgozom. Az új párom nem akarja megtartni a babát. Nem tudom mi tévő legyek.
2019. aug. 26. 09:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
El tudsz tartani két gyereket egyedül?
2019. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Két gyerek, két apától, albérlet... Nem valami biztató.
2019. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem így kéne...
2019. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan ennyire komolytalan a mai világ? Ha nem akarok terhes maradni, teszek érte. Gyógyszer, óvszer, spirál, bármi. Annyi lehetőség van a mai világban a felelős d*gásra.. Miért kell felelőtlen módon gyereket csinálni, oszt sírni, hogy nem is akartunk... Ja, mert megszakítással "védekezik" az ember... Igen...


Egyébként barátnőm mai napig bánja. 5 éve volt...

2019. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt még soha, kivel mindig rendesen védekeztem. Ha mégis becsuszna, egyértelmű lenne hogy nem tartok meg egy nem tervezett, nem kívánt terhességet, úgyhogy nem lenne mit megbánni.

Két gyerek, két apa, egyedülálló anya.... Frankó kis helyzet, nem kellene....

2019. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek olyat aki nem banta meg, sot, azota elkottette magat. De ha megtartod, szamits ra, hogy valoszinuleg egyedul maradsz a ket gyerekkel. Egy ferfit nem lehet kisbabaval mrgfogni.
2019. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Számtalan embert ismertem, akit 3-4-6 vagy 8 hónapos terhesen hagyott ott a pasija, faképnél, terhesen. Olyat is, aki a szülés után maradt egyedül.

Jó volna albérletben élni két kicsivel, a mai Magyarországon, a semmiben? Ebben a semmiben akarod felnevelni a gyerekeidet? Akik nagy pofával észt osztatnak a magzati élet védelméról, ők adnának neked kenyeret és a gyerekednek? Segítenének felnevelni őket? felvállalják a szülői felelősséget?


Gondold át és okosan dönts. Ha az abortuszt választod, akkor javaslom a pasid azonnali kirúgást is, és egy pszichológust, aki az önértékelésedet segít helyretenni, hogy a következő kapcsolatodban végre férfit találj magad mellé, aki neked a társad lehet, a gyerekednek pedig a jó nevelőapja.

2019. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Itt nincs jó döntés, csak kisebb rossz. Azt is meg fogod bànni, ha megtartod. De lehet, hogy azt jobban. Sőt elég valószínű.
2019. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha én lennék a te helyedben, nem tartanám meg. Két gyerekkel, albérletben, egyedül, (mert lássuk be, ha megtartod nem valószínű, hogy veletek marad a párod), nem valami bíztató jövő.
2019. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem tartanám meg. De a pasast sem.
2019. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!