Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet ok nélkül abortuszra menni?

Lehet ok nélkül abortuszra menni?

Figyelt kérdés
Itt az oknélküliséget arra értem, hogy az egyedüli ok, hogy a nő nem érzi magát késznek, még egyetemista és szimplán még nem akar gyereket?

2019. okt. 11. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
A védőnő kéri egyedül hogy irj vmit de egyébként senkit sem érdekelnek az okaid
2019. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ohhh, félreértések elkerülése miatt leírom, hogy fiú vagyok.


A barátnőmmel volt egy 1 napos szorongásunk az üggyel kapcsolatban, mert reggelente rosszul érezte magát és hányingere volt.


Az abortusz témát pedig már az elején megbeszéltük, hogy ha véletlenűl becsúszna egy nem kívánt terhessék maximálisan abortusz párti és még nagyon sokáig, sőt lehet soha sem fog akarni gyereket.


Ez a mostani állása, ezért mertem ilyen egyértelműen feltenni a kérdést.


Utána olvastam az itthoni abortusz törvényeknek és úgy tünt, hogy csak komoly indokkal lehet elvégeztetni. Ezért picit még jobban megijedtem és ez szülte a kérdsét. (no pun intended)

2019. okt. 14. 22:15
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Az egy tökéletes ok, ha nem akar az illető gyereket. Természetesen mehet.
2019. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%

Legális gyilkosság, amit csinálsz, ráadásul a saját gyerekedet árulod el a lehető legvédtelenebb helyzetében. Ezt lehet csűrni csavarni, a valóságban ez történik: a doki beléd nyúl egy szikével, és miszlikbe aprítja a gyereked. Ezel után felejtsd el, hogy még egyszer az életben még méltóvá válhass az anya megnevezésre.


Amúgy különösen szánalmas, amikor ez az indok, hogy "nem állok készen". A világ nagyobbik részén a döngölt padlóra szülnek rakásszám, ott érdekes módon nem indok a nem állok készen, meg a nem építettem még karriert. Önző, lélektelen gyilkosok vagytok.

2019. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"a doki beléd nyúl egy szikével, és miszlikbe aprítja a gyereked"

Mondd, te tisztában vagy az abortusz folyamatával??? Láttál te már szikét egyáltalán?!

Nem, nem szikável csinálják, hanem szívócsővel, régebben küretkanállal.

A döngölt padlós szüléssel meg ám takarodj a döngölt padló ALÁ 2 méter mélyen!

Azoknak a szerencsétleneknek nincs más választásuk!

2019. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 Remélem, te soha nem szoktad kiverni/menstruálni, hiszen abból EGY GYEREK IS LEHETETT VOLNA!!!!4
2019. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen ok van csak, ami nélkül nem végzik el rajtad az abortuszt: terhesnek kell lenned ;)

A többi megoldható.

2019. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!