Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi ez az őrület az abortusz...

Mi ez az őrület az abortusz körül?

Figyelt kérdés

Más se folyik a csapból. Egyszer azzal van tele a net, hogy egy amerikai államban teljesen betiltják, most meg azzal, hogy máshol korlátozás nélkül engedik.


Mi az oka, hogy ennyire végletesen döntenek ebben és mindkét véglettel tömeghisztériát csinálnak? Sok mindenért haragszom kis hazánkra, de a mi szabályozásunk ebben legalább normális.


2019. okt. 23. 15:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére mindenki értette a kérdést, annak ellenére hogy nem mertem konkrétabban kiírni. Ugyanattól féltem amit igazolt is rögtön az első válaszoló: hogy félre fordítás miatt ilyen zavartkeltőek a cikkek. Ha meg már megneveztem volna a problémát, forrást is illett volna linkeljek. (Nekem nincs olyan amgol tudásom, hogy utána járjak a hitelességnek.)
2019. okt. 24. 08:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez inkább szándékos rémhírkeltés.

É.írországban eddig mindenféle terhességmegszakítás tilos volt (nemi erőszak, vérfertőzés illetve a magzat élettel összeegyezhetetlen betegsége esetén IS).

Jó ellenpélda annak az ír nőnek az esete, aki belehalt egy spontán vetélésbe, mivel az orvosok nem fejezhették be művileg, mert volt még szívhang.

Egy negyedórás rutin kürettel megmenthették volna, de hagyniuk kellett meghalni.

2019. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!