Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan zajlik egy abortusz?...

Hogyan zajlik egy abortusz? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Kb 40 ezer forint, altatásban zajlik.
2019. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
miért mondja mindenki hogy altatnak? Bódítanak...
2019. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: Talán mert altatnak? Nem bódítás az bakker. Rendes vénás altatás, propofollal.
2019. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem missed abom volt,altattak, nem bódítottak az biztos!
2019. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AkireM ***** válasza:
56%

Nekem 2x kellet sajnos atelnem :/ de nem Boditanak az tuti!!

Venas altatas !!

Es vedonovel kell beszelj tobbszoris aki engedi az aborruszt!

Aztan ujra doki aztan altato orvossal is talizni papirozni....

Ugyh siess intezni a dolgot ha nem akarod megtartani!

Ja es a vedono adja a csekket ami valoban 40.000 ft!

2019. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
3%
Miért nem 200 ezer egy abortusz? Taén több gyerek születne. Az nem opció, hogy megszülöd és örökbe adod valakinek? Ha már te még születése előtt lemondasz róla és kinyírod, más biztos, hogy tisztességben, szetetetben felnevelné. Miért nem adsz neki egy esélyt az életre?
2019. okt. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Szia! Maximálisan csatlakozom az előttem leírt üzenethez! Miért nem hordod ki a babát, és utána örökbe adod. Vannak alapítványok, amelyek ezzel foglalkoznak, és mindenben segítenek Neked a terhesség alatt, és az örökbe adásban. Én is ismerek ilyet, de szerintem a neten is lehet találni. Az abortuszt sajnos sokkal többen választják, mint indokolt lenne. Adj esélyt a babának, adj esélyt az életnek!!!
2019. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó kettő:

Arra nem gondoltatok esetleg, hogy milyen érzés lenne megszülni egy gyereket, amit soha nem akartak? Na meg a terhesség sem piskóta, tudjátok rengeteg ember tönkremegy

2019. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Na, véletlenül elküldtem. Szóval rengetegen tönkremennek fizikailag, és gondolom nem akarják ennek kitenni magukat egy olyan gyerekért, amit fel sem fognak nevelni.
2019. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Válasz az utolsó kettőre:

Amikor azt írtam, hogy mindenben segítenek ezek az alapítványok, akkor az azt jelenti, hogy MINDENBEN. Azért hogy minél kevesebb teherrel járjon, akár fizikailag, akár lelkileg. A babát pedig igen is nagyon várják, ha nem is az édesanyja, de az örökbefogadó szülők! A tönkremenésről meg az a véleményem, hogy lelkileg (ami kihat a fizikai egészségre is) sokkal jobban megterheli az embert az abortusz. Mivel az egy ártatlan élet kioltása. Persze lehetnek indokolt esetek. Meg persze lehetne erről sokat vitatkozni, de úgyis a kérdező dönti el.

2019. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!