Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt Bécsben hány hetes...

Batri5 kérdése:

Abortuszt Bécsben hány hetes korig csinálnak?

Figyelt kérdés
Nemtudom megtartani az okokat nem részletezem de ezer és egyszer átgondoltam. Az van leirva, hogy 14. Hetesig de én 14 hetes és 3napos vagyok. Ez még belefer vagy már nem? Hívni csak hétfőn tudom őket addig jobban megbolondulok. Szépen kérem csak olyan írjon aki tud segíteni a válaszával érdemben.

#abortusz #Bécs #2.trimeszter abortusz
2020. jan. 11. 14:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%

igen!!

Nekem nő a főnököm is de egy diszkriminatív sheggfej

2020. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

#13, fenn van magyarul is: [link]

Kérdező, kérdezz rá, mert eszerint Ausztriában megcsinálják 14-16 hét közt is, csak nem ilyen klinikán. Valszeg ott már az infúziós vetélés-indukció játszik, nem az ambuláns tablettás vagy a vákuumos műtét, ezért lehet, hogy ahhoz már kórházi nőgyógyászat kell ott is.

2020. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

23!


Szuper, bár a válaszomhoz semmi koze, mivel én a hollandiai szabályozást és az amszterdami abortuszklinikat linkeltem be.

2020. jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Igaz, bocsi, a #14-re írtam...
2020. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

Mi történt, hogy eddig vártál vele? Valóban sajnállak, mert nem tudom mi lenne velem, ha teherbeesnék, nem akarnám megtartani, de kicsúsztam az időből... Valószínűleg a világ végére is elmennék...

Viszont benne van a pakliban, hogy nem sikerül, arra az esetre is legyen terved, különben felőröl! És ez most mocsokul hangzik... De kérve kérlek! Ha megmarad, és nem vágysz rá inkább add örökbe, minthogy úgy éljetek mindketten, hogy egymás élét keserítitek meg.

2020. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ab.ellenes vagyok,de a #20-as válaszolóval történetesen egyetértek. Sokan ezt a bizonyítványt mutatják fel,aztán meglepődnek,ha ehhez méltó bánásmódban részesítik őket. Lehet véleményt mondani,de ezt a véleményt nem a taj paraszt stílussal kell nyomatékosítani. Attól nem lesz hatásosabb.
2020. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem ugy megy, hogy masnapra kapsz műtétet. Elotte el kell menj vervetelre, családvédelmissel 2x talalkozni, altatoorvasnal idopontot kérni.. Bekem 2 hetbe telt ezeket elintezni, mire adtak idopontot ultrahangra, vervetel leletek mire megjottek, stb. Mondjuk ez nem Bécs
2020. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
56%

Sajnalom, h ilyen helyzetbe kerultel😔

Magyarorszagon mikor lesznek olyan torvenyek, amik az egyeduallo anyakat vedik?? Mikor lesz az, hogy nyugodt szivvel mer szulni egy no ugy is, h nem milliomos? A nepessegfogyast ily modon is lehetne csokkenteni, nem mindenki nagy csaladban gondolkodik 10 gyerekkel😒

2020. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%
"Mondjuk ez nem Bécs" - na, pont ezért irreleváns, amit írtál. A Kérdező Magyarországon már semmit nem tud intézni, Ausztriában meg nincsenek ilyen időhúzások.
2020. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
“Nagy-Britanniában a terhesség 24. hetéig - kb. 2 héttel túl a magzat reális méhen kívüli életképességén - legális az abortusz a nő döntése alapján, bármilyen indokból. Akár a magzat "nem megfelelő" neme is legitim ok lehet. Brit állampolgároknak ingyenes. A 90-es évek elején még a 28. hét volt a határ. A közeljövőben várható, hogy csökkentik a határidőt, mert a lakosság igen nagy többsége túlzásnak tartja a 24 hetet. “
2020. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!