Abortusz után látta már valaki az embriót? Volt olyan aki látni akarta?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan missed ab volt,de eszembe se jutott volna megnézni. Aki meg abortuszra megy,szerintem alapból nem kíváncsi rá. Neten néztem már párhetes kikapart magzatokat,képkeresőben lehet találni. Csak kíváncsiságból,megis mekkora egy x hetes embrió.
2020. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi értelme? Abortuszra eleve azért megy mert leszrja az embriót.
2020. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod se mutatják meg.
2020. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
21. héten vetéltem el két babát. Nem láthattam Őket.
2020. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

4es

Ez borzasztó. :(

2020. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

5!


Nem, ez épp nem borzasztó, hanem ez a helyes. Azért nem engedik megnézni, mert nem mindig olyan kis édes cukimuki a valóság, mint ahogy képzelik. Értem én, 4, hogy látni akartad őket és fogadd részvétem a veszteséged miatt, de ez így helyes. Most el benned egy kép a babákról. Egy ideális kép, ahol ők szepek. Ez kell hogy legyen az emleked roluk.

2020. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

A vetélésre írtam,hogy borzasztó,nem arra hogy nem láthatta. :)

2020. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak véres cafatokat látnál, semmi többet. Fel se ismernéd milyen testrészét látod.
2020. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem Angliaban tablettas abortuszom volt, sajnos lattam egyben mindent. Nem kivanom masnak...
2020. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20. heten missed ab. volt es en latni akartam. Nekem utana konnyebb volt elfogadni, hogy nincs tobbe. Nincs benne semmi gusztustalan. Senki nem szep hullakent az teny.


De ha elt volna es en dontok a halalarol, akkor valoszinu nem akartam volna latni. Masreszt 12. het elott vagy foleg a nagyon korai abortusznal.vakummal dolgoznak es akkor aztan tenyleg szet van tepve az a kicsi embrio nem igazan latnad. Persze ha belegondolsz a tyuktojasba abban is neha latni mar a pici pipiket ha kakasos helyrol veszitek. De azert eleg perverz lenne nezegetni. Kivetel ha tudod beteg volt es azert veteted el. De szerintem olyankor se engedik megnezni.

2020. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!