Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi lesz a (sok) nem kívánt...

Mi lesz a (sok) nem kívánt terhességgel?

Figyelt kérdés

A védőnők már csak akkor fogadja a kismamákat, ha muszáj. Több ismerősnél is már csak telefonon érdekelődik.

Így, hogy lesz elintézve időre az abortusz?

A kórházakban is ritkítják a vizsgálatokat.

És ha valaki korona vírus gyanús?



2020. márc. 19. 08:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
A surgos eseteket fogadjak. Szerintem a nem kivant terhesseg elegge surgos. De hivd fol oket, kerdezd meg, mert biztosat csak ok tudnak mondani.
2020. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Mi lenne? Abortusz.
2020. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Ha csak ennyi értelme van ennek az egésznek, hogy néhány kisbabát nem ölnek meg, már megéri.
2020. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

3as

Ja. Majd megölik/kidobják szülés után. Vagy lesz egy csomó gyerekanya,aki a semmire szül. Meg frusztrált ember aki nem akart gyereket. Tényleg sokkal jobb lesz. :)

2020. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

3!


Milyen kisbabáról beszélsz? Az abortusznál egy 12 hetesnél nem idősebb terhességet szakítanak meg. Kisbaba a szülés után lenne.

2020. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

#3 Milyen kisbabát? Jó ég. És milyen "megölés"?? Tanulj már biológiát, egy pár hetes fejletlen embrió NEM kisbaba és az abortusz NEM gyilkosság!

Az meg iszonyat gusztustalan, hogy van aki annak drukkol, hogy hátha rá tudnak nőkre nem kívánt terhességeket erőszakolni.

Az abortusz pedig igen csak sürgős műtét, kizártnak tartom hogy ne végeznék el!

2020. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
...érdekes kérdés lesz az is, hogy az első trimeszterben mit művel az embrióval a vírus, ugyanis erre még nincsenek tapasztalatok. Könnyen lehet, hogy a kívánt terhességeket is abortálni kell.
2020. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy van szülés, terheseknek uh és sok kismama van ugyanúgy kórházban, úgy van abortusz és persze missed ab is. Tudom, ugyanaz a kettő de mégsem.
2020. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Ma beszéltem az orvosommal. Nyíregyházán a szülészeten még minden megy ugyanúgy,csak látogatási tilalom van. Kérdeztem a vírusról is, jelenlegi tudásuk szerint a magzatra nem veszélyes. De nyilván azért fő az óvatosság, én sem mozdulok ki csak ha nagyon muszáj.
2020. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte priviben, csak elméleti kérdés.

Mivel a műtök kapacitása és most a kórházaké is leterhelt, a sürgősségi császár stb. mellett mennyire van rá idő.

Főleg, hogy ha sokan otthon vannak több lehet a "védekezés mellett" a teherbeesés.

2020. márc. 19. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!