Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha várandós lettem a páromtól,...

Ha várandós lettem a páromtól, aki abszolút lebeszélne a babáról kötelezhet arra hogy elvetessem, mivel állítása szerint neki is van bele szólása?

Figyelt kérdés

Szerintem egy másik ember testéről nem ítélkezhet más.

3 éve vagyunk együtt, vagyis már csak voltunk. Én mindig is szerettem volna egy kisbabát, és azt is tudom hogy sok mindenről le kell mondanom, és nagy felelősséggel jár. Eszembe se jutott az abortusz. Azt is vállalom hogy egyedül kell felnevelnem. Az ilyen férfiak nem gondolnak bele hogy ilyenkor a nő mit érezhet?


2020. márc. 27. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy van beleszólása. Mi az, hogy kötelezni egy másik embert egy műtétre, hogy gondolja bármelyikőtök, hogy ilyen van? Nyugi.
2020. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem

A te tested


Nem kötelezhet senki sem megtartásra, sem elvetetésre


Ha szeretnéd akkor semmiképp ne vetesd el!!!!!!



Viszont te is gondolj bele ő mit érez.. csak úgy mellékesen

2020. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Egy terhességröl kizárólag a terhes nö dönthet, senki más, akár meg akarja tartani, akár el akarja vetetni, semelyikre nem lehet kényszeríteni!
2020. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Épp ebben a helyzetben vagyok ..illetve voltam.

Sok év együttélés után döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba. Első alkalommal teherbe estem,ő nem számított ilyen gyorsan rá. Meggondolta magát,ugyanezt mondta. Van beleszólása,elvetetjük és kész!

Haha...

8 hónapos a csodaszép kisfiam és egyetlen percre sem bántam meg,hogy aznap este otthagytam amikor ez történt

2020. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Mond neki, hogy nem kell semmilyen téren részt vennie a gyermek életében.

Leveszed a terhet a válláról.

Akkor talán megnyugszik, nem fogja erőszakosan rád tukmálni az abortuszt, amit úgyse fogsz megtenni.

Neked pedig kitartást a kicsihez, boldog babavárást!

És nem tudom hány éves vagy, lesz-e lehetőséged még, hogy legyen egy rendes párod, de a kicsi gyermekedre nagyon vigyázz és adj meg neki addig is mindent, amit csa tudsz, ha már talán apa nélkül lesz.

Ezzel nem azt mondom, hogy rossz élete lesz, lehet nagyon is boldog egy gyerek egy szülővel is, vagy egy nagyszülővel, szülők nélkül, pl esetemben.

2020. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Van beleszólása, ez egyértelmű. Ez a jóga pedig addig terjed, hogy elmondhatja a véleményét, ellenérveit, félelmeit, aggályait. Neki cselekvési joga addig van, amíg felhúzza az óvszert a farkára, avagy nem, utóbbi esetben tudomasul veszi, hogy esetleges terhesség esetén neki maximum vélemény nyilvánítási joga van, cselekvési nincs.
2020. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de ő hagyott el engem a babával és nem fordítva.
2020. márc. 27. 11:12
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
7, inkább itt a férfi felelősségét venném elő, hiszen egyből lelépne, nem vállalja a tette kövezkeményét. 3 évet csak úgy felrúgna.
2020. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Jogilag nincs beleszólása, erkölcsileg viszont igen.

Más kérdés, hogy mekkora buli lesz egyedül nevelni majd egy gyereket, akire az apja magasról kánkánt.

2020. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

7es ezekkel a hittérítő istenes, csak kölcsönkaptad a testet vallási baromságaiddal fáradjál már át a vallási topikba, itt ugyanis a kutyát sem érdekli az agybajod!

Az én testem az ENYÉM, nem kölcsönkaptam! Ahogy senki más sem.

Gyereknek életed adni pedig egy nő ad, mikor 9 hónap terhesség után egy brutálisan fájdalmas szülés során világrahozza gyerekét. Tanulj bioszt, a prédikációt meg tartsd meg magadnak.

Kérdező nyilván senki nem kötelezhet se abra, se szülésre, a végső szó mindenesetben a nőé. Más kérdés, hogy én nem helyeznék egyetlen embriót sem a szerelmem elé és nem tolnék ki szándékosan úgy a gyerekemmel, hogy szándékosan apa nélkül indítom az életben, esélyt sem kapva egy normális családra.

2020. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!