Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 17 évesen kötelezhet bárki is...

17 évesen kötelezhet bárki is az abortuszra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 15:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
91%
Nem. De felnevelnie se kotelezo senkinek helyetted.
2017. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
81%
Nem, de feltételezem ha ennyire meg akarod szülni, akkor nem otthon laksz és el tudod tartani magad és a gyereked.
2017. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Párommal együtt vagyunk 2éve..

Nemrég költöztünk össze Mindketten dolgozunk,van keresetünk.

Mindent megtudnánk a picinek adni amire szüksége van,viszont édesanyámék nem kedvelik se a párom,se Azt hogy babát várok tőle és mindenképpen Azt akarják,hogy vetessem el.

2017. júl. 28. 15:30
 4/58 anonim ***** válasza:
46%
Ha meglesz a pici ugyis máskép fogják gondolni :)
2017. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem kötelezhetnek rá.
2017. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Picit megkönnyebbültem :)
2017. júl. 28. 15:44
 7/58 anonim ***** válasza:
35%
Pár év múlva jössz rá, hogy mennyire felelőtlenek vagytok. Ha majd nől a baba, és nem tudod tisztességesen eltartani, nem tudsz mellette dolgozni, a fiúd megunja a babasírást, és otthagy.
2017. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
51%
Nem, de nem kötelezőek felnevelni se. Arra gondoltál, hogy mi lesz, ha a párod elhagy? Én is azt hittem, hogy az nem fordulhat elő, mégis 3 hónapos babával hagyott el 4 év után. Jól gondold meg, hogy egyedül is el tudnád-e tartani. Egy baba alaphangon 40-50 ezer ft/hó, ha nem költesz semmi extrára.
2017. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
62%

7-es, miért gondolod, hogy így lesz???

Nők milliói dolgoznak gyerek mellett, és élnek párkapcsolatban.

2017. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam,hogy a szüleimnek szülöm a babát,és hogy azért,hogy majd ők tartsák el..

Biztos munkahelyem van,nem vagyunk felelőtlenek.

Egész életemben az abortusz ellen voltam.

Védekeztünk mindig,nem egy éjszakás kalandból lett ez a pici,valahogy nem hiszem az hogy felelőtlenek lennénk,a páromat eléggé ismerem ahhoz,hogy tudjam nem tenne ilyet..

Ha meg mégis előfordulna Akkor is megtartanám,mert ez a pici nem tehet arról hogy megfogant miért kellene őt Ezért megölni?

Mint mondtam biztos munkahelyem van biztos fizetéssel,akár egyedül is fel tudnám nevelni.

Tudom,hogy nem lesz egyszerű de muszáj lesz megoldanunk :)

2017. júl. 28. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!