Aki mostanában esett át terhesség megszakításon, leírná a menetét?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Meg kell előtte a vércsoportod is és a csekket is be kell fizetned a műtét előtt

Amúgy elmész nőgyógyászhoz megállapitja a terhességet közlöd hogy nem akarod és utána ő mondja a továbbiakat

A csvsz-nél edig majd kapod a további infokat és eldöntitek hol lesz a műtét

Nekem egy éve volt nem kellett a műtét előtt aneszteziológushoz mennem, ugyan úgy elaltattak mint a többieket

A korházban tágitanak vagy lamináriával ami piszokul fáj vagy valamilyen kúppal amiből semmit nem érzel, a leszedálás valójában csak egy szem nyugtató, amit azért adnak hogy a branült könnyebben beköthessék, ezt általában a műtét előtt kb egy órával oda adják, ha megkapod akkor számithatsz rá hogy nem soká te jössz.

Leszíjazni leszijazni olyasmi székbe mint a nőgyógyászé (talán ez a legkellemetlenebb része az egésznek) miközben lekötöznek berakják a branult és elkezdenek altatni elszámolsz ameddig eltudsz és mire felkelsz már kint is vagy

2020. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
16%
A mostanában arra érted, hogy a karantén alatt? Csak sürgős esetekben műtenek, ez nem tudom hogy bele tartozik e.
2020. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi tahó van itt Úristen... Miért kell ilyen gusztustalan beszélni?! Ha már segíteni nem tudtok, akkor miért nem görgettek tovább..?

#4 Az abortusz egyértelműen sürgős műtét, nem is értem hogy gondolhatja valaki azt, hogy nem az és nem végzik el. Eleve egy időponthoz kötött műtétről van szó, már csak emiatt is sürgős.

Kérdező nekem ugyan abortuszom nem volt, de szerintem mindenképp érdemesebb felhívni az orvosodat, hogy jelenleg hogyan zajlik ez az egész, ő majd érdemben is fog tudni segíteni...!

2020. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Igaz nekem nem otthon volt es nem sajat elhatarozas miatt (sajnos nem fejlodott a baba tovabb 7 hetnel), de nekem gyogyszert adtak hogy beinduljon a veteles (magatol sajnos nem indult be). Azt hiszem olyan esetekben is felirjak ezt a gyogyszert ha az anya nem akarja megtartani abgyereket. Ebben az esetben azt hiszem 1 nappal elotte be kell venni egy masik gyogyszert hogy leallitsak a fejlodest. Nemtudom otthon hogy hivjak a gyogyszert, nekem Misoprostol-t adtak. Igy otthon tudtam elvetelni mutet nelkul. Azt hiszem 8 vagy 9 hetes korig adjak ezt. Ha meg nem vagy tul a 9 heten, lehet megeri rakerdezni a dokinal. Igy nem kene mutet
2020. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!