Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tehetném magamat túl,...

Hogy tehetném magamat túl, egy terhesség megszakitáson?

Figyelt kérdés
Alig egy hete volt egy abortuszom.Azóta nem járok suliba (pihenés miatt), de nem vágyok társaságba.Hirtelen változik meg a hangulatom is.Nagyon érzékeny lettem,jobban mint eddig voltam,és hamar kiborulok.Soxor rám jön a siró görcs,amit nem tudok egyből abba hagyni,de nem tart sokáig,és elmúlik,utána meg mintha egy picit megnyugodnék.Hogy lehetnék rajta túl?? Annyira szükségem van a tőrődésre,a foglalkozásra,és ugy érzem hogy nem kapom meg senkitől,és egyedül vagyok.Nagyon rossz,és érzem h ez nem akar javulni:( 19 leszek.
2008. szept. 24. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
maskor jobban figyelj arra hogy ne legyel terhes, ha nem akarsz meg
2008. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
sajnos csak az idő segít halványulhat a dolog és elnyomod majd magadban ezt az élményt. elfelejteni sose lehet. ezért is mondják, hogy a lelki oldala mindig sokkal sokkal rosszabb mint az a 20 perc...
2008. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Itt az idő sem segíthet. Nekem is volt egyszer régen abortuszom. Nem volt olyan nap, hogy ne jutott volna eszembe. Most, hogy babát várok, mindennap hálát adok érte, de ennek ellenére sem tudom elfelejteni a másik babámat. Idővel könnyebb, de túl tenni magad rajta, vagy elfelejteni soha nem lehet.
2008. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy év kellett,hogy megnyugodjak és hogy a sírásiam elmúljanak. Naálam az volt a baj,hogy szerettem is volna azt a babát,de romokba dőlt volna az egész életem ha megtartom. Én abortusz után rengeteget írtam,és a szívem is megszakadt a babáért. Mai napig ha meghallom Cserháti Zsuzsa-Édes kisfiam című számát nem bír velem senki olyan sírás jön rám,pedig az abortuszomnak már 5 éve... És hálát adok istennek,hogy lehetett mégegy babám.
2008. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom.


mi vezetett ide, hogy el kellett vetetni? 19 éves még nem is vagy olyan nagyon fiatal.


régebben ebben a korban simán házasodtak, és szültek.

(tudom, hogy ma már a munkához iskola kell, a szociális háló igen laza, a fiataloknak meg minden kell, szex is meg karrier is,"ez önnek jár", lemondani meg egyikről sem akarnak. Meg még rengeteg egyéb tényező is befolyásolja az ember életét.)

2009. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tanuló vagyok,nincs munkám,és az apa nem akarta....

én meg nem terhelem anyuékat azzal,hogy neveljék a gyerekemt.Én magamnak akarok szülni,akit ÉN akarok nevelni,a saját keresetemből.Mert az csak egy dolog,hogy vesznek egy egy cuccot.szerintem.

2009. jan. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!