Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberbe átestem egy terhess...

Decemberbe átestem egy terhesség megszakításon bizonyos okok miatt. Hat hétre rá megjött! És annak ma 27napja. Tegnap csináltam tesztet "negativ"! Azota sincs jele menstruációnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor késhet? A teszt hány nap után mutat vlmit?
2016. febr. 12. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a gondod.
2016. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
H meg nem jott meg
2016. febr. 12. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért késne? Nem értem a kérdés okát én sem. Hány naposak a ciklusaid? Ilyen esetben egyébként is késhetne, mert újra vissza kell állni a szervezetnek, de az átlag női ciklus 28-31 napos amúgy is. Szóval türelem.:)
2016. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem szept 10-én volt missed ab-om, okt 16-án jött meg, 2 napig tartott, majd okt 30-án megint megjött, megint 2 napig majd nov 26-án megint megjött, azóta beállt a ciklusom; szóval simán belefér, hogy össze-vissza jön meg. Na meg nem is lenne jó, ha most terhes lennél, mert még kéne várni vele, dokid nem mondta?
2016. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!