Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha 16 évesen abortuszom van,...

Ha 16 évesen abortuszom van, az a későbbiekben befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék negatív kommenteket kapni, így is nagyon nehéz ez az időszak.
2020. máj. 7. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem befolyásolja. Ma már kíméletesen végzik, főleg azoknàl akik nem szültek, még a méhszájat is úgy tágítják, hogy később ne legyen gond. Nekem nem volt abortuszom, de tudom hogy így van. Légy erős, kitartást, lesznek még gyerekeid akkor mikor alkalmas lesz.
2020. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha peched van és komplikáció lesz igen. De erre kicsi az esély.
2020. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, hogy mennyire függ össze az abortusszal, de egyik ismerősömnek is volt abortusza, pár évre rá újra terhes volt, de el is vetélt, majd újra teherbeesett, és kb minden baja volt a terhessége alatt.
2020. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, befolyásolHATja.
2020. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
63%
lehetnek következményei, ha rosszul végzik el
2020. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

A legkisebb műtétnek is van rizikója, legyen ez akármilyen rutin műtét... Ezt el kell fogadni, de nagyon ritka a komplikáció abortusz esetén.


Egy barátnőmnek is volt 16 évesen abortusza... Azóta felnőtt nő, két gyermekes anya.

2020. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 2 miss. abom volt. Az elsőnél helyeztek fel tágítót, a másodikoknál könyörögtem, hogy csinálják nélküle. Nekem iszonyatosan fájt, szerencsére az orvos megcsinálta tágító nélkül.

Azóta született 2 gyerekem.

2020. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Ici pici esélye van, mint minden műtétnél, az abortusznál is lehetnek komplikációk.

Nekem missed.ab volt (maga a műtét ugyan az) márciusban, októberben ismét terhes lettem. Minden komplikáció és gond nélkül született, semmi gond nem volt sose a terhesség alatt . Ezt csak amiatt írom, hogy a műtét után 7 hónappal is 0 gonddal estem teherbe, neked ~10 év (amikor majd eljön az ideje) elteltével méginkább nem fog gondot jelenteni.

2020. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Szinte semmit nem befolyásol, csak lelkiismeretfurdalást akar okozni, aki ezt mondjs.

Missed ab műtéten átesett nőknek miért nem mondják, a műtét megegyezik.

Nekem az utóbbi volt, de utána hamar terhes lettem ismét.

2020. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
9-es nem rosszindulatbol írtam. Minden műtetnek vannak komplikációs esélyei. Azt is írtam, hogy kicsi. És de a missed abosoknak is elmondják. Csak ok ugye előbb beszélnek az orvossal, mint hogy itt kérdezzenek. De tovább megyek a sima hüvelyi szülésnél is alá kellett írnom, ha úgy alakul, hozzájárulok, hogy kivegyék a mehem és tudomásul veszem az esetleges altatassal járó komplikációkat is stb. Szoval ebben nincs semmi rosszindulat. A kérdező megkérdezte, befolyásolhatja e. Az őszinte és egyenes válasz az, hogy igen, de kicsi eséllyel.
2020. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!