Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inzulinrezisztencia befolyá...

Az inzulinrezisztencia befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Szerencsére társbetegségem nincs (PCOS, pajzsmirigy alulműködés...)

Tehát ha csak IRem van,az nehezíti önmagában a teherbeesést?

Köszönöm!

24/N



2020. febr. 22. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen nehezíti.
2020. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, de még mennyire.


Nekem pajzsmirigy lett először felfedezve arra szedtem gyógyszert, csak nem jött a baba...majd egy évre rá kerestem endokrinológust és kiderült az IR. Ahogy arra kaptam gyógyszert meg kicsit figyeltem az étkezésre harmadik hónapban terhes maradtam. Nagyon kellett rá a gyógyszer...előtte 7 évig próbálkoztunk és az első sajnos sikertelen terhesség is csak 5 év után lett. Kell egy jó doki, kezelés és még idén terhes lehetsz.


Utálok mindennel dokihoz rohanni, nem is szoktam, de a babatervezés sajnos nem az a dolog amit otthon évekig érdemes házilag elősegíteni...ráadásul az IR csak táplálkozással nem is javul olyan ütemben.

2020. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves második válaszoló sajnálom a sikertelenségeket,hogy sokat kellett szenvedni a babáért.

Gratulálok a picihez! :)

2020. febr. 22. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy mélyvénás trombózisom és emiatt abba kellett hagyjam a fogamzásgátlót. Ekkor a nőgyógyász azt kérte ha fel év múlva nem rendszereződik a mensi menjek vissza. 7 hónap után mentem vissza hogy katasztrófa a mensi, plusz elkezdtünk próbálkozni. Küldött vérvételre és kiderült az IR mellé semmi más.

Kaptam gyógyszert, diéta (van túlsúlyom bőven sajnos) és mozgás majd a 6. hónapban a vérvételtől sikerült a kisfiam.

Addigra a leleteim is jobbak lettek és fogytam 23 kilót.

Most a tesón dolgozunk, de úgy néz ki nagyon enyhe most az ir így nem kaptam gyógyszert csak diéta és mozgás.

2020. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj de jó :))

Sok sikert a kistesóhoz, szurkolok hogy összejöjjön :)

Olyan jó ilyen sikertörténeteket olvasni,akkor ha jól értelmezem,ha kézben van tartva tehát diéta, mozgás, esetleg gyógyszer, akkor nem lesz baj?

2020. febr. 26. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!