Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 72 órás tabi lehetséges hogy...

72 órás tabi lehetséges hogy nem segitett?

Figyelt kérdés
Este 9 fele volt az aktus. Másnap este 6 fele vettem be a tabit. Mult héten hétfön. Nem jött meg a menstruációm utánna. Szombaton kelett volna eredetileg. De akkor se jött meg. Ma már hétfö.
2020. máj. 11. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eléggé hatékonyak azért ezek a készítmények. Sajnos kétszer is előfordult már velem is hogy ahhoz kellett folyamodnunk (először nem élvezett belém, csak félt hogy mégis, másodszor sajnos belém is élvezett, persze ez a két alkalom 5 év leforgása alatt volt). Nekem is késett.
2020. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bezavarhat a hormonháztartásba, úgyhogy nem furcsa, ha kèsik.
2020. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Eléggé megborítja a hormonális folyamatokat. Ha félsz tesztelj,de 99%hogy hatásos volt.
2020. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Semmi èrtelme tesztelni. 1 hete volt az aktus, ha az lennèl sem mutatná mèg ki. De nem valószínű, hogy az vagy.
2020. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én életem során kb 5-6-szor vettem be ilyet (szerintem minden alkalommal feleslegesen,csak túlparáztam) Volt,hogy kèt napra megjött,de volt,hogy 3 hónapig nem menstruáltam.Ez akkora lórúgás a szervezetnek,hogy utána minden normálisnak számít (ezt a nőgyógyászom mondta).Nyugi,ha be sem vetted volna a tabit, akkor 15-20% esélyed lenne a terhességre.
2020. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nah, még nincs ok pánikra, még csak hétfő van.

Mikor én vettem be 72 órásat, akkor nekem is vagy 4-5 napot késett a következő mensim.

Elég megbízható a gyógyszer, próbálj meg ne idegeskedni és türelemmel lenni.

2020. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem segített. A héten lesz abortuszom.
2020. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Én 30 óra után vettem, idén kezdi a lányom az iskolát
2020. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
#6-os válaszoló voltam.Örüljetek utolsó hozzászólók,hogy ilyen kis termékenyek vagytok! Kérdező,ha teherbe is esel,ne ess kétségbe,a legszebb dolog,ami egy nővel történhet! Én anno nagyon paráztam,hogy teherbe esek,ma viszont napról napra jobban szeretnék anya lenni! Akárhogy is lesz, jó lesz!
2020. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a tabi tudtommal eltolja a peteérést, szóval normális, hogy késik.
2020. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!