Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi történt? Nagyon kétségbe...

Mi történt? Nagyon kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Ma volt az abortuszom, tegnap raktál fel a tágítót. Minden rendben ment, vagyis azt hittem. Haza jöttem étvágyam vissza jött, nem görcsöltem. Leguggoltam éreztem, hogy valami mintha jönne ki. Azt hittem vércsomó csöpög ki, elmentem és kiesett belőlem a baba. :( Azt hittem rosszul látok. Nem hittem el, hogy ilyen van. Így is műtét után végig sírtam, mert nem akartam elvetetni, de muszáj volt, mert volt párommal külön mentünk.

Mi történt? Azóta sokkban vagyok. Próbáltuk szüleimmel hívni a korházt, de nem tudtuk elérni.



2020. máj. 20. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Sírd ki magad. Ez biztos nagyon nehéz időszak neked, legyél olyan emberek között, akik szeretnek és megértenek.

Ha nem görcsölsz és nincs lázad, akkor valószínűleg semmi bajod nincs. Ettől függetlenül az orvosok valószínűleg meg akarnak majd nézni, hogy biztosan ne is lehessen bajod. (Ha esetleg azt mondják, hogy az biztos nem is az volt, de te tudod hogy igen, és le akarnak rázni, akkor javaslom hogy keress másik orvost, mert tényleg jó lenne ha megnézék rendben vagy-e. A biztonság kedvéért.)

2020. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem a baba volt az, csak valami szövet maradvány. Lehet te annak láttad, de hidd el, nem a baba. Gondolod hogy benned hagyták? Akkor milyen orvosok vannak ott? Menjetek vissza feltétlenül oda ahol műtöttek! Bármi is volt az, akár egy véres géz darab vagy orvosi törlő, okozhat fertőzést.
2020. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a baba. Legalább 8 cm volt. Teljesen látszódtak a szemei, kis lábai, kezecskéi.
2020. máj. 20. 23:44
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ugyan ilyen volt..

2020. máj. 20. 23:47
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Mit csinàltàl vele vagy hova tetted? Azért legalább egy képet csinàlj róla és mutasd meg az orvosnak. Én nem tudom mi volt az, de tételezzük fel hogy valóban benned maradt valami miatt. De hogy csak úgy kipottyanjon, sosem hallottam ilyet. De borzasztóan hangzik. Majd írd meg mi történt veled.


A pasi a terhesség miatt lépett le?

2020. máj. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez valóban baba volt, akkor ez orvosi műhiba! Ez nem játék! Sűrgősen menj vissza oda, ahol mütöttek. Azt ami kiesett belőled le kellett volna fotózni, vagy valami dobozba betenni és azonnal elvinni az orvosnak. Így már nem fogják neked elhinni, hogy az baba volt. Megmagyarázzák majd.
2020. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg a baba volt (aminek nem nagy esélyét látom) lefotózni vagy lefagyasztani, és uzsgyi vissza a kórházba!

Mit abortáltak ezek belőled, ha az embriót benned hagyták???!

Azonnali kivizsgálás szükséges!

2020. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez kamu!
2020. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Mit csináltál vele?
2020. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sikerült elmenni vele a korházba. Először egy asszisztenssel tudtunk beszélni, lesokkolt hirtelen, hogy ő ilyet még nem hallott.

Nehezen tudtunk az orvossal beszélni. Elismerte, hogy hibázhatott. Illetve, hogy kilökődhetett amikor felrakták a lamináriát. De választ nem tudott adni rá, hogy műtét alatt mit kapart ki.

Baj nem lett, megvizsgáltak, ultrahang stb.

2020. máj. 21. 23:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!