Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi történt? Nagyon kétségbe...

Mi történt? Nagyon kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Ma volt az abortuszom, tegnap raktál fel a tágítót. Minden rendben ment, vagyis azt hittem. Haza jöttem étvágyam vissza jött, nem görcsöltem. Leguggoltam éreztem, hogy valami mintha jönne ki. Azt hittem vércsomó csöpög ki, elmentem és kiesett belőlem a baba. :( Azt hittem rosszul látok. Nem hittem el, hogy ilyen van. Így is műtét után végig sírtam, mert nem akartam elvetetni, de muszáj volt, mert volt párommal külön mentünk.

Mi történt? Azóta sokkban vagyok. Próbáltuk szüleimmel hívni a korházt, de nem tudtuk elérni.



2020. máj. 20. 23:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy.... Kezdjük ott, hogy egy 10 hetes magzat nagyjából a fele annak, amit itt összehordtál... Aztán, az orvos uh-val leellenőrzi, hogy kiszedett-e mindent.... Még az, hogy ki csúszott belőled.... Jahj.... Írj inkább szerelmes regényt, ne itt ilyen baromságokat...
2020. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!