Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik ellenzik az abortuszt,akk...

Akik ellenzik az abortuszt,akkor is megtartanák a magzatot ha pl.nem is a férjüktől lennének terhesek,hanem a szeretőjüktől?

Figyelt kérdés

A szerető legyen vagy 10 évvel fiatalabb mondjuk.Tudom,az ilyen emberek nem tartanak szeretőt,de mégis mit tennének ilyen helyzetben?

Elméleti kérdés.


2020. máj. 30. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
56%

Nem lennék terhes a szeretomtol, mert vedekeznenk :) (nincs szeretom meg mielőtt valaki betamadna)

Amúgy meg ha azis lennék tőle, igen elvetetnem, vagy nem is tudom. Hazudjak a férjemnek? Úgyis észre venne h nem hasonlit.

2020. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
64%
De ha felre b#szok, akkor valoszinu a ferjemet mar nem szeretem. Elvalunk es megszulom a gyermeket
2020. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon elméleti, mert én 100%, hogy sose fogok ilyen szituációba kerülni, de igen, megtartanám.
2020. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt én szeretném tudni, hogy ha a férjével is és a szeretőjével is van a nő, akkor honnsn tudja, hogy melyiktől van a gyerek.
2020. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
41%
Sosem lenne gusztusom más férfihez érni a férjemen kívül, de ha elmélet: megtartanám.
2020. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy elvetetném.
2020. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy megtartanám. Eleve nem lenne szeretőm, mert kizárt, hogy nem hagytam volna el meg a férjem, ha nem szeretem.(Nálam a megcsalás egyértelműen azt jelenti, hogy nem szeretem.) Nos, ha ez valami rejtélyes módon még nem történt meg, itt a remek alkalom. Felnevelném egyedül vagy a szeretőmmel. Mondom, elméletben.
2020. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
36%

Volt egy ideig szeretőm és abortuszellenes vagyok.

Megtartanám. Ha megerőszakolna egy idegen az utcán, akkor is megtartanám.

Mert ő az én gyerekem lenne, aki semmiről sem tehet, főleg nem a szülei vétkeiről.

Van egy gyerekem, láttam ultrahangon, hogy úgy aludt bennem, kezét a feje alá téve és rám hajtva a fejét, mintha kispárnán aludna. Nagyon fájdalmas volt az a kép számomra, mert kezdetben nem örültem felhőtlenül a terhességemnek és nem éreztem azt, hogy szeretném őt. Valahogy ez a kép ébresztett rá arra, hogy neki én vagyok az egész világmindenség. Első perctől abortuszellenes voltam, de inkább észérvek miatt és érzelmileg később váltam azzá. Mindig ez a kép jut eszembe és ahogy hozzám bújva aludt, miközben ellenséges gondolataim is voltak időnként vele kapcsolatban, hogy mennyire iszonyatosan kiszolgáltatott az a kis teremtmény az anyja hasában. Felfoghatatlan számomra, mennyi gyilkos van köztünk, aki a saját gyerekét ölette meg.

Mióta megszületett, azóta azt is tudom, hogy nincs ennél nagyobb szerelem a világon.

2020. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
63%
#8 Kicsit fura, ha úgy gondolod, hogy a gyerekednek Te vagy az ,,egész világmindenség”. Szerintem beér azzal is, hogy az anyja vagy.
2020. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
62%

Amíg a hasamban volt, az voltam neki. Később szerencsére ez a világ kitágul és már nem csak az anyától függ egy gyerek élete.

De én a magzatok kiszolgáltatottságáról írtam.

2020. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!